Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A dvd lejátszóm azt írja ki,...

A dvd lejátszóm azt írja ki, rossz a lemez. Másfél éves, a garancia lejárt. Kidobhatom vagy menthető drága pénzért?

Figyelt kérdés
Több fajta dvd-t is próbáltam lejátszani, de mindig uaz a helyzet. Tölt-tölt-tölt, próbálja olvasni és kiírja, hogy rossz a lemez.
2010. nov. 22. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elálitodott a fej vagy koszos. Elöbb vidd el valakihez ha drágán csinálja meg akkor vegyél másikat. De mindezek elött vegyél egy tisztito cd-t.
2010. nov. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap szét lett szedve, kifújattuk hideg hajszárítóval. A helyzet változatlan. Továbbra is rossz a lemez...
2010. nov. 22. 06:37
 3/7 anonim ***** válasza:
olyan lemezt sem olvas be ami eredeti? Nálam az irt lemezeknél csinálta hogy futott a kép nagy bit sebességet nem tudta beolvasni. Aztán rossz a lemez. De ezt irta a kétretegü lemezre is amikor még jo volt. és most szintén a szekrény mélyén áll a dvd.
2010. nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vcd, mp3 még viszi :)
2010. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hajszárítós kifújatás nem elég, oda egy fejtisztító lemezre van szükség, esetleg "mauális" fejtisztításra, de ehhez eléggé szét kell szedni.
2010. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* manuális akart lenni
2010. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eredeti dvd-m nincs, így azt nem próbáltam lejátszani. Eddig vitte az írt dvdket is.Memorexet és tdk-t használok. Zenét is próbáltam lejátszani, de azt sem vitte. Mindig adat dvd-ként szoktam amúgy írni. Egészen ideig semmi baj nem volt velük.
2010. nov. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!