Valahol tudok még ilyet venni? (kép lent)

Figyelt kérdés
Karácsonyra Tv-t kapok csak nem oylan vékony 100 000 ft-osat hanem még azokat a régebbieket amik csak maxmaxmaximum 30 000-be kerülnek amik még Olyan nagyobbak. Hol találhatok máég ilyet? sehol se látok. [link] ilyenre gondoltam
2010. nov. 24. 20:20
 1/6 anonim válasza:
mit értesz nagyobb alatt?mármint hány centi?
2010. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a képernyő hossza 30 cm körül és ha az eglszet mérem akkor 40
2010. nov. 24. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyományos CRT (katódsugárcsöves) tv az amit írtál, általában noname gyártók kínálatában szoktak még lenni, pl. Hyundai, Orion, Daewoo. De nem érdemes ezektől vásárolni, műszaki eladó vagyok és az ilyen gyártmányú CRT televíziókkal csak a baj van, nagyon silány az összeszerelés minősége, egyébként én is szeretem a hagyományos de síkképcsöves tv-ket, de a fent említettek közül nem vennék az biztos, érdemesebb lenne megbarátkoznod a gondolattal, hogy inkább valami 82 cm-es LCD-t vegyél (azon belül a Samsungot ajánlom), jobban megéri, esetleg ha nincs most rá így egyben keret akkor sok helyen Karácsony előtt van 0% THM akció, pl most a teszkóban is, ha mindenképp marad a CRT akkor, tudom zsákbamacska a használt, de inkább egy jó állapotú márkás tévét próbálj venni, Vaterán szoktak lenni néha megunt, síkképcsöves tévék megfizethető áron (bár ott is sokan el vannak szállva, mikor beárazzák a terméket)
2010. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél. meggondolom még a drágábbat :)
2010. nov. 24. 20:36
 5/6 anonim válasza:
euronics háztartási üzleteke nagyobb üzletbe ne is keresd
2010. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a hyunday tv-k /a csövesek/ jó minőségűek. szép a kép, olcsó, megbizható
2010. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!