Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olympus Fe-47 fényképezőgépet...

Olympus Fe-47 fényképezőgépet Sanyo eneloop (2000 mAh) akkumulátorral meddig tudok használni egy feltöltéssel?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy alig használt 3800 mAh (noname) aksit használok bele, amivel csak max. 10 képet tudok készíteni, és már le is merül. Ha a sanyo eneloop sem bír sokkal többet, akkor inkább lecserélem a fényképezőgépet egy más márkára. A régi sony gépemmel akár 100 képet is tudtam készíteni egy sima 2500 mAh akkus elemmel.
2010. nov. 27. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Használj 1,5 V-os tölthető elemet, és a vakut tartsd kikapcsolva.


Az Eneloop se bűvész, nekem is az van. Csak annyit tud hogy nem merül le magától sokáig. A gépednak nagy az áramfelvétele, azzal nem tudsz mást tenni.

2010. nov. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3800mAh-s akkumulátor nem létezik, jelenleg a 2700mAh-s a legnagyobb. Ami Neked van, valószínűleg hamisítvány. Nekem is volt már 3600mAh-s Sony akkumulátorom (bekeretezett R betűvel a felső indexben, Made in Japan felirattal), de nem bírta sokáig, ez is hamisítvány volt. Az Eneloop akksikat bátran merem ajánlani, de mielőtt veszel, nézz körül a neten, mert óriási árkülönbségek vannak.
2010. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Bocsánat, rosszul írtam, jelenleg 2900mAh-s a legnagyobb.
2010. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszadóhoz hozzátenném, hogy az Eneloop jóval többet tud annál, hogy nem merül le magától, ha nincs használva. Hosszabb az élettartama, rövidebb idő után "tér észhez" (pl. vakuzás után), hidegben sem csökken a teljesítménye stb.
2010. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!