WII, PS3 Move vagy Xbox Kinect a jobb? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan olvasom a leírásokat, de egyszerűen nem tudom eldönteni, WII-t akartam, csak most nézegettem videókat a többiről, hát lehet, hogy jobbak a játékok a többin, de nem tudom, hogy mégis melyik lenne a jobb. WII-n a játékok elég gyerekesek, a Kinecthez nincs semmi a kezembe, úgy meg elég érdekes mondjuk pingpongozni, a Move-ról meg nem tudok semmit.
2010. nov. 27. 19:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Wii meletti konzolon jobbak a játékok, de nem annyira élménydúsak mint a Wii-en.Én például a megjelenés napja óta beszereztem Wii-re a Super Mario Galaxy 2-őt, és azokat a napokat sose fogom elfelejteni, mikor azt játszottam.Barátnál játszottam PS3-mal(illetve Move-val együtt) és az max 10 percig maradt az eszembe, pedig 10 vagy több játékot kipróbáltam(mert kíváncsi voltam milyen PS3-on játszani).Szóval a Wii-en olyan fantasztikus élménybe vehetsz részt, amelyet több év után se fogsz elfelejteni.A Nintendo mindig is tudta, hogy kell jót alkotni:)Én a Wii mellé teszem a voksom.
2010. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Igazából én is arra szavazok, mert a Kinect tényleg eléggé furcsa, nem tom kormány nélkül vezetni, azért sztem gáz, de vannak rajta olyan játékok amik pl kifejezetten tetszenek, foci, kézilabda (ilyenekre kellene végül is, sport játékokra). A Move meg nekem új, nem is tudtam, hogy van rá, de ezek szerint nem véletlenül.

Döntő lesz ám a kommented! :D

2010. nov. 27. 19:52
 3/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a kinect egyáltalán nem játszik, még az xbox fan haverjaim sem vesznek.

PS Move és wii között az dönt egy embernél, hogy hardcore játékos, vagy inkább ilyen nemtom milyen.

Move az hardcore játékosoknak lesz majd (ha kijön Killzone 3 akkor főleg), Wii az meg az ilyen családi konzol vagy nem is tudom hogy írjam le.


Ja meg attól is függ, hogy milyen konzolod van, akinek van már egy PS3-ma, az biztos nem fog venni egy Wii-t.

Ha meg még semmilyen konzolod sincs, akkor nem hiszem, hogy csak a Move fog dönteni.


Amúgy a Move egyáltalán nem szar, csak azért nem hallottál róla, mert a Sony Magyarországon kb. semmi marketinget nem csinál.

2010. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Vannak róluk infók, csak jó helyen kell keresni!


Igazából kiegészíteném a többiek véleményét: a Wii, a Move és a Kinect közötti versenyt leginkább a játékélmény dönti el!

Wii-nél a grafika SD(másik 2 HD, sőt, a Move-nál már 3D is), tehát már lerágott csont(+állítólag a Move pontosabb), de, ahogy az első is írta, ha a Márió és a többi Nintendo-s cím leköt, vegyél Wii-t!

Ha Kinect, Kinect, ha Move, Move!


Én karácsonyra akarok venni Move-ot!

Eredetileg a Move és a Kinect között variáltam, végül utóbbi lett, mert egyszerre mindkét réteget megcélozza (hardcore + cascual)!

Míg a másik 2 csak a casual-t méri be!

Szóval az én részemről Move, de szerintem nézz utána a játékok listájának, akkor sokkal jobban látni fogod azt, hogy melyik kell neked? ;)

Segítséghez a gamerankings.com, ign.com nevű oldalakat tudom ajánlani + persze a tesztek

[link]

[link]

+ youtube! :D

2010. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hmmhmm... még jó, hogy van majdnem egy hónap karácsonyig...
2010. nov. 27. 22:58
 6/41 A kérdező kommentje:
Na jó kettő maradt. WII vs. Move
2010. nov. 27. 23:23
 7/41 anonim ***** válasza:

elmondom az én tapasztalatomat a kinect-röl és a move-rol.


a kinect inkább 5-12 éves gyerekeknek való de késöbb lesz rá fight night 5,fifa 11,need for speed shift 2(ez nem bisztos még) és még sokk hires játék. kinect-et inlább 1 év mulva érdemes majd venni. meg hát a sok xbox 360 játékok + exkluziv!


a move sokkal jobb mint a wii! pontosabb. a ps3 támogatja a HD,FULL HD.FULL 3D. a wii csak SD-t. a move azért éri meg jobban mert egyformán megcélozza a hardcore játékosokat és a casual játékosokat-is. meg a ps3-ra még ott a sokk játék meg a sok exkluziv


nekem mind a 2 meg van(kinect,move,) a wii csak az ismerösöm-nél probáltam ki. nekem nem tetszet és neki is inkább a move és a kinect tetszik.


ha most akarsz mozgás érzékelös kontrollert/konzolt venni akkor a move! de késöbb benevezhet egy kinect-re is.


remélem segitettem :)

2010. nov. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Első vagyok: tegnap kérdezgettem pár ismerőst, hogy miért tetszik nekik a Move: majdnem 90%-uk csak azért venne Move-t, mert HD grafika, no meg mert PlayStation márka.Másra nem is figyelnek.Ezért az elég szörnyű szerintem:S Amennyiben nagy élményben szeretnél részt venni, és atom jó játékokat játszhatsz akkor feltétlen Wii-t válaszd:)
2010. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
A Wii szerintem sokkal jobb, mint a Move, ha nem is grafikában, hanem játékélményben.
2010. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Hjaaaj... lassan ott tartok, hogy inkább mást veszek! Gondoltam veszek egy Wii-t, mert az jó lesz nekem, jobban körülnéztem aztán már lehetetlen dönteni, mindenki mást mond.

Wii vagy Move? Move vagy Wii? Hmmhmm!

2010. nov. 28. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!