Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel tudnám tisztán tartani...

Mivel tudnám tisztán tartani és ápolni a Plazma tv-t és a PS3-at? (kendő, esetleg valamilyen tisztítószer)

Figyelt kérdés
Mind a kettő nagyon vonzza a port, hiába takarítom le 2 perc után szinte ugyan olyan, pedig nem disznó ól a szobám.
2010. nov. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én általában sima Clin ablaktisztítót használok a laptop, tévé műanyagai tisztítására, de a kijelzőkre vettem Belkin Display Cleaner nevű parasztvakítást. Titok nem a folyadékban, hanem a hozzá adott kendőben rejlik. Port ugyan nem tartja távol, de nem is marad tőle csíkos a felület.
2010. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2000 Ft körüli áron lehet kapni direkt erre a célra való spray-t és habsprayt.Általában LCD és/vagy plazma tisztó a megnevezése.Nem a legolcsóbb de kevés kell belőle és soká tart.A port is taszítja mivel antisztatikus tulajdonságú.

Vagy ha ez neked nem megfelelő erre a célra alkalmas a

Pronto PorStop általános felülettisztító spray is!(Én ezt használom mert többmindenre jó üvegtől a fáig)

2010. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én alkoholos clin-el tisztítök mindent, kár megvenni drágapénzért ezeket, egy jó mikroszálas kendő kell és szevasz. Ezek a lötyik csak vakítások, semmi baja nem lesz tőle semminek.
2010. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!