Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gitározni szeretne egy hétéves...

Gitározni szeretne egy hétéves kisfiú! Milyen gitárt ajánlanátok, hogy játszani is tudjon rajta valamennyit!? Vagy inkább valami játék elektronikus gitárt kellene venni neki? Csak azt meg gagyinak tartja! Ötletek, hogy mi lehetne jó ajándék?!

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ő rendes gitárra gondol.. "igazira"
2010. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játékgitárt semmiképp, csak megbántódna. Lehet neki venni valami kezdő, nem túl nagy akusztikus gitárt, azt van esélye átérni. De még inkább valami bendzso vagy buzuki kéne. Sőt, vannak kis méretű gitárok is (Kaláka együttest láttam fellépni ilyennel), ami gyerek méret, de teljesen komoly hangszer.


A gond az, hogy egyik sem lesz meg 15 ezer pénz alatt és ha a kedves lurkó meggondolja magát és rájön, hogy mégse szeretné, az drága.


Kompromisszumként én zeneiskolába küldeném. Ott hamar kiderül, hogy füllik-e hozzá a foga és ha igen, lehet venni hangszert. A zenetudás aranyat ér, ha komoly a szándék, bűn lenne gátolni a témában, főleg ilyen fiatalon. Egy tanár pedig egyébként is kell mellé, különben ha meg is tanul, jó eséllyel hibásan.

2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a gitár milyen lenne neki?

2010. dec. 9. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
ne gitározzon... szopkodja csak tova az ujjait
2015. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!