Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándék kérdés! Milyen a jó...

Ajándék kérdés! Milyen a jó játék egy 4 éves kisfiú számára? Mi az ami fejleszti is őt?

Figyelt kérdés
Viszonylag ritkán látom a kisfiút, mert külföldön lakunk, de nagyon sok mindent kaptam már tőlük. Most hogy megint találkozunk, nem akarok üres kézzel menni, de fogalmam sincs mi az ami leköti őt. Tudom hogy minden gyerek más, de hátha kapok valami nagyon jó ötletet. Autója van ezer, szóval azt nem akarok venni. Köszi
2010. máj. 11. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Lego-t általában szeretik a gyerekek, vagy pl mesekönyv, vagy dvd? Esetleg kérdezd meg az anyukáját, mit szeretnének.
2010. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kosárlabda+palánk?Mi most erre készülünk.
2010. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Memória játék, pl. Verdás. Most az a menő a kis ovisoknál (nálunk legalábbis)- én a Játékszigetben vettem, de láttam (ha pesti vagy) az M5-nél az erzsébeti Auchannal a játékboltban is. 2 féle is van, kb.1500 a kisebb, én a nagyobbat vettem, 4400 Ft-ért, 72 db-os. Ha soknak tartják, akkor majd félretesznek belőle néhány párt. Legalább változatos - és képességfejlesztő.
2010. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Én nemrég vettem a kisfiamnak Geomag nevezetű mágneses játékot. Nagyon tudom ajánlani, nagyon okos, bár elég drága, de imádja. Olcsóbb variációba én a Legora szavazok.

2010. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!