Van neked e-book olvasód?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatod, mit tud, mennyibe kerül, hol vetted?

Abszolút laikusként fogalmam sincs hogyan működik, az olvasandó anyagot netről kell letölteni, vagy cd-n megvenni?


2010. dec. 8. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének ezek! Én annyit tudok, hogy letölteni kell netről, de nem tudom, hol lehet megnézni, milyen könyvek vannak és mennyibe kerülnek.
2010. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Internetes e-book áruházak vannak, de sajnos Magyarországon egyelőre igen kevés. Nekem nincs olvasóm, de foglalkoztam a témával, arra jutottam, hogy egyelőre nem igazán éri meg megvenni. Ennek a fő oka az, hogy az e-bookoknak még nincs kiforrott, egységes formátuma - azonban az olvasók csak meghatározott formátumokat tudnak olvasni. Ez azt jelenti, hogy ha egy e-bookot nem adnak ki az olasód által támogatott formátumban, azt nem tudod megnyitni vele.

Szerintem - hacsak nincs annyira sok pénzed, hogy egy olvasó megvétele meg se kottyan - érdemes még egy kicsit várni, amíg kiforr ez a technika, ez várhatóan néhány év, és csak utána venni e-book olvasót.

2010. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, azt hiszem sikerült lebeszélned róla, talán majd jövőre.
2010. dec. 9. 17:51
 4/6 anonim válasza:

nekem van, sony prs-350. egyetemista vagyok, így elsősorban az előadások anyagát olvasom rajta pdf-ben, milliószor jobb mint egy lcd kijelzőn, nem kell kinyomtatni se. tökéletes. ha rendes könyveket szeretnél olvasni, az ténlyeg húzósabb, mert itthon nem elterjedt. viszont minden külföldi áruház árul ebookot, ha az idegen nyelv jól megy, szuper választás. mellesleg magyarul akár le is tölthetsz könyveket (klasszikusokat ingyen, legálisan, a többet meg illegálisan : )).

Az nagyjából igaz, h kiforratlan még a formátum, de a legelterjedtebb az epub. A Sony viszi az epubot, a pdfet és a docot is.

Fantasztikus, én imádom Ráadásul még környezetkímélő is : )

2010. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt hiszem majd jövőre...De ha még győzködsz egy kicsit, akkor talán év közben szülinapra, névnapra...Minden esetre a dolog nincs elvetve.
2010. dec. 17. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom te is halogattad a témát én is folyamatosan keresem, hogy melyik legyen és mostanra meg lett a nyertes: Kindle fire.

Van egy érdekes cikk erről, hogy mi várható amúgy:

[link]


Vagy igaz vagy nem, majd meglátjuk...

2011. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!