Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az XBOX 360 flashét cseréltetn...

Az XBOX 360 flashét cseréltetni kell időnként?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy XBOX 360-at (nem slimet) és kiakarom flasheltetni.

Haveromnak mondtam hogy venni akarok én is egy xboxot, és ő aztmondta, hogy ő meg elakarja adni, mert a gépét szeretné újítani és amúgyis új flash kéne bele, mert a most megjelenő játékok nem mennek rajta.



Tehát időnként újra kell flasheltetni az xboxot?


2010. dec. 14. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
miért jó? ha van pénz boxra játékra miért nincs? így elesel a multitól, netes dolgoktól, demoktól...
2010. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem és ez a pénz se egy nap alatt jött össze...


Egy újabb játék ottvan 10-13ezer forint eredetiben, amikor egy havi net 7-8ezer forint és annyit töltessz amennyit akarsz. Nem pedig félévente veszek 1 darab játékot.


Nyilván ha flasheltetni akarom, tudom hogy elesek ezektől a dolgoktól, de engemet nem izgat ez a live.

Nem vagyok akkor kocka hogy egész nap ott üljek az xbox előtt és lövöldözzek multiban... netezni ott a gép...


Hanem ha van egy kis időm bekapcsolom, fifázok egyet.


Eredetit csak az vesz aki gazdag és kocka gyökér.

2010. dec. 14. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is akartam venni, de elég sok negatívumot olvastam róla, de érteni nem értek hozzá.
2010. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Ilyen, hogy ujra kell flasheltetni, nincs. 1szer megcsinálod, és kész.
2010. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
a kérdező kommentje........ NAGYON IGAZA van!!!! nem azért kell boksz h ott ülj egész nap hanem hogy unalmas őszi estéken leülj a meleg fotelbe egy takaróval és nyomd a joyt 1 órát aztán lefekszel aludni.....................
2010. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És ki a sz*rt érdekel, hogy mire kell nektek?

Ráadásul pont, ha csak néha ültök 1-2 órára a gép elé, akkor nyugodtan vehettek eredetiben játékokat, mert az az 1-2 játék simán bírható.

2010. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Akkor adj a kérdezőnek 10-15 ezret egy játékra. Valószínű neked minden sw-d eredeti, ugye?...
2010. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat :)


Ki fogom akkor flasheltetni, különben meg 2 eredeti játék az egy fél xbox ára.

2010. dec. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!