Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy kis mellből egy közepes mell nagyobbítás? Kell cseréltetni időnként az implantátumot?

Figyelt kérdés
Csepp formájú, inkább természetes hatásra gondolok.
2011. jan. 23. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, abszolút jó szándékból írom, de szerinted egy pasi mikor nagyobbíttatná meg a farkát...
2011. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de nem a barátom miatt, engem zavar rettenetesen, és egyenlőre csak utána járok, pénzem sincs rá, csak érdekel a dolog :) Hosszú évek óta meg van a gondolat bennem, szorongásos betegségeim vannak, most fogok terápiára járni, hátha ettől csökkenne a szorongásom, de lehet, hogy nem ez az oka, majd kiderül.
2011. jan. 23. 13:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mekkora a melled, de szerintem az enyém kisebb :) iszonyat szar volt sokáig (még most is néha), komplexusaim vannak/voltak nekem is, minden lányon először a mellét nézem meg és ha az jó akkor azt mondom h jó nő, strandon is soxor szar h éppencsak vmi van a melltartómban, de én most már ugy gondolom h el kell fogadni és meg kell szeretni magunkat olyannak amilyenek vagyunk! Ezermillió mellműtét néztem már h mennyibe kerül (amugy egy igazán jó olyan 5-600ezer és igen, kell 5-10 évente cseréltetni). Már úgy gondolok a mellemre h ez a "védjegyem", ilyen kicsi nem sok embernek van :) próbálom megszeretni (nagyon nehéz). A pasik meg kifejezetten szeretik, hogy az egész testalkatom 20 éves korom ellenére olyan mint egy 13-15 éves tinilányé, és mondják,hogy nem is állna jól nagyobb mell. Próbáld meg te is elfogadni és ezentúl kicsit máshogy gondolni rájuk! ;)
2011. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi a bíztatást :) Én is ugyanígy voltam pár éve mint te, mintha én írtam volna a soraidat, de már egy ideje el tudtam magam fogadni, és nem foglalkoztam a dologgal, csak pár napja megint eszembe jutott, amikor néztem egy boltban melltartókat, és láttam, hogy én ezeket nem vehetem meg, mert mindegyik csak lebegne a mellem körül :S Egyedül a kínais jó, de ott is nagyon sokat kell válogatnom, míg találok egyet ami nagyjából passzol és elég sok benne a szivacs, tulajdonképpen mintha felcsatolható melleim lennének :) Sokáig nagyon zavart, hogy éjjelre felvettem egy pólót melltartó nélkül és a barátom láthatta, hogy melltartó nélkül nincs ott szinte semmi....még ha meztelenül annyira nem is zavar, sokkal inkább háló ruhában. Az árakat régen nézegettem, de akkor úgy látszik, hogy nem változtak. Az nagyon nem tetszik továbbra sem, hogy cseréltetni kell, jó lenne egy természetes és végleges megoldás :) Már az is szembe jutott régen, hogy szülök egy gyereket, aztán örökbe adom, csak, hogymegnőjjön a mellem, persze ezt nem gondoltam komolyan, csak eszembe jutott, vagy megvárom mindenképp míg lesz gyerekem, 24 éves vagyok, 1-2 évre felesleges lenne megcsináltatni, utána úgyis megváltozik a mell szülés után...

Meg az ami nagyon rossz, hogy mondhatni modell alkatom van, ha pozitívan akarnám nézni a dolgokat, vékony, széles csontok, kis mell, csontos görbe lábak, a lábakat is mondhatom modellesnek, ha nagyon úgy akarom, sok topmodellnek katasztrofális a lába... De igaz nem vagyok olyan magas.

A melleimmel kapcsolatban pedig az zavar még, hogy nem elég, hogy kicsik, még nem is egyformák, az egyik mondhatni egész jó méretre, a másik viszont sokkal laposabb :S És ez melltartóban is látszik, hiába tömnék ki egy egyik felét jobban, látszik, hogy nem egyformák.

Na mindegy, nem panaszkodok tovább, ez van, ilyen vagyok, a férfiaknak mindig megfeleltem így is, sőt nekem is tetszenek a kis mellű lányok, nagyon is, csak magamon zavar, talán mert széles csontos alakom van, és nagyon nem vagyok arányos, sajnos.

2011. jan. 23. 17:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, most hogy mondod lehet én is azért érzem magam mostanában jobban mert nagyon rég vettem magamnak melltartót... :) nekem ha melltartó vásárlásra került a sor, mindig sírás vagy a sírás határa lett a vége. gyűlöltem melltartót venni, mert velem is ez volt mindig mint veled. és mikor a 15. is bazi nagy rád pedig kis méretű akkor már kicsit szarul kezded érezni magad... de én már kezdem humorosan felfogni a dolgot. viccet csinálok belőle, több embert is meg szoktam nevettetni a beszólásaimmal a melleimről, ha valahogy téma lesz akár egy kivágott felső vagy akármi. Szoktam mondani, h persze ez a felső az én "hatalmas bögyeimen" igen jól állna :) vagy bementem régebben triumph-ba, odamegyek az eladóhoz és megkérem h mutassa meg a létező legkisebb melltartót mindezt röhögve kb :) hidd el a nevetés, humor oldja a stresszt és a benned levő feszültséget. Egyik barátommal mikor először voltunk együtt (olyankor mindig kicsit tartok tőle h uhhh mit fog szólni a melleimhez), már melltartóban vtam és konkrétan közöltem vele h vigyázzon nehogy a hatalmas kebleimmel kiszúrjam a szemét :) hidd el nevettek egyet és utána leszarja! Vagy megmondtam neki h hát ebben a melltartóban nem lesz semmi, hiába várja :) a terhesség dolgot meg ne is mond... nekem olyanok jártak a fejemben h teherbe ejtem magam, megvárom míg nagyobb lesz a mellem és elvetetem a gyereket. jó persze énse gondoltam soha komolyan, de már az rémisztő h ilyen átfut az agyamon... gondolom akkor tudod miről beszélek! Meg hányszor gondoltam rá h basszus miért pont ez a mell dolog lett az én "hibám" ugymond. inkább lenne görbe az orrom, vagy lenne rajtam egy kis súlyfelesleg vagy bármi más szépséghiba csak ne az h kicsi a mellem. Dehát ilyen lettem! Valahol azért örülök h nem vagyok az érzésemmel egyedül, de akkor is próbáljuk meg elfogadni magunkat! Minden nap mond azt fürdés közben a melleidnek h szeretlek titeket:) nekem se panaszkodott amugy még egy férfi se!:) Pozitív gondolkodás!!!! puszi :*
2011. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, tetszik ez a humoros hozzáállás, meg amiket írtál :D Úgy látszik ugyanazok az érzéseink, nem is kicsit, főleg ez a gyerek téma :S A lábaimmal meg úgy vagyok, hogy trapéz nadrágban nem igazán látszik, de most a szűkszárú a divat, eddig bírtam, nemrég vettem magamnak egy szűkszárút, görbe a lábam ez van, akinek nem tetszik ne nézzem rá :P Ott a boltban láttam pont a melltartókat, olyan szépek voltak :(, csak olyan vékonyak :)) Márkás melltartókból sose találtam jót, be se megyek ilyen üzletekbe, csak a múltkori boltban mindenféle ruha volt. Olcsót szoktam venni, volt, hogy vettem 5 db-ot, abból egy lett jó, mert van egy olyan veszély is, hogy mivel nem tartja semmi a melltartót, könnyen felcsúszik, ha felemelem a karom, aztán húzgálhatom vissza a melleimre :) Úgyhogy ha találok egy jó fazont, veszek belőle több darabot is, aztán addig hordom, amíg lehet.

Egy pozitív dolog, hogy mi legalább nagyon kényelmesen tudunk hason aludni :P

Puszi neked is :)

2011. jan. 23. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:
enyém is nagyon kicsi, meg vékony is vagyok, és mindig az jut eszembe hogy a kifutómodelleknek is ilyen kicsi. :D meg én amúgy is nagyon kislányos, "babás" típus vagyok, úgyhogy nem kéne nagyobb, idiótán nézne ki.
2011. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
komolyan egyre kiváncsibb vagyok rád, hogy hogy nézel ki :) küldj már egy képet a miezmiaz@freemail.hu-ra (már ha persze van kedved, vagy nincs semmi ellenérzésed). tuti ha meglátnám, azt mondanám, h basszus tök jól nézel ki és milyen görbe lábakról beszélsz itt:) hehe (cserébe én is küldhetek;)
2011. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csontos, inkább sportos alkat, de vékony. Szinten kis mellekkel.

van egy fehérnemű bolt, ahol jó melltartók vannak, sokat tudok tunningolni, már az eladókat is ismerem látásból.

Egyszer nagyon sokat válogattam, a 15. után kifakadtam az eladónak, hogy hát nincs egy se, ami normálisan állna?

Erre mosolyogva mondta, hogy ők is hozott anyagból dolgoznak :)

2011. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia

nekem a problémáim ugyanazok mint Neked.Vékony vagyok, magas, szép hosszú lábaim vannak, szal mások szerint jól nézek ki. DE melleim nincsenek, szinte semmi. Még nyáron is szivacsos melltartót kell hordanom, minden ruha cudarul áll rajtam, és Nekem igen komoly gondokat okozz.Szóval Én a műtét mellett döntöttem ( hozzá kell tennem, hogy már van két gyermekem,nem fogok szülni)Márciusba lesz a műtét, Állami kórházban, Közepes méretű 250 cc, szóval csak az alkatomhoz mérten, semmi túlzás.Csak szeretném jól érezni magam a bőrőmben, nem akarok nagyot.Öszeségében 650.000 forint lesz. Nekem a csepp formájút nem ajánlották, állítólag azzal sok a probláma, könnyen elfordul, és akkor már nem tűnik természetesnek. Remélem tudtam segíteni. ha kérdésed van még, írj privit, szívesen válaszolok.

2011. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!