Kindle-t szeretnék venni amazonról, kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]

Viszont ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

1)Ez a készülék magyar szöveget tud-e kezelni?

2)Fizetni lehet-e OTP Junior MAX kártyával(VISA), vagy paypal-on kell regisztrálni?

3)Az árnak megfelelő összeg a kártyán van, de azt át kell-e váltanom vagy a bank megteszi helyettem? Esetleg csináljam magamnak különben a bank lenyúl?

4)A címet angol sorrend (házszám, utca, város) vagy a magyar szerint (ország, város, utca, házszám) adjam meg?

5)Mennyire kell az angoltudás? Úgy értem, hogy meg kell adni a telefonos elérhetőséget, de ez nekem probléma. Viszonylag jól tudok angolul, de telefonban egyszerűen nem hallom meg a dolgokat, nemhogy az angolt, sokszor még a magyart sem.

6)A UK vagy a Com-os oldalon éri meg jobban?

7)Az oldalon található végösszeg az összes költséget tartalmazza? A magyar oldalon fizettethetnek velem valamit?


Magát a vásárlást tudom hogy kell. Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm.


2010. dec. 19. 04:40
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

1. Tökéletesen kezeli a magyar nyelvű szövegeket. Kétféle képpen tudsz rá doksit rakni: a Calibre nevű program használatával, vagy az Amazontól kapott emilcímen keresztül elküldve azt (utóbbi a gyorsabb, előbbi a pepecselősebb, de profibb kinézetet biztosító megoldás).

2-3: Tökéletesen jó hozzá az OTP-s számla, átváltani nem kell az összeget, a bank autómatikusan megteszi azt. Mondjuk én a helyedben várnék egy kicsit, hogy lejjebb menjen a dollár, mert most kissé sokba kerülne a készülék. Pláne érdemes várni, hogy januárig már nem is küld az Amazon Kindle-t MO-ra.

4: A címet egész pontosan úgy kell megadni, ahogy a rendelési oldalon van (sajna már nem emékszem hogy volt, több mint 2 hónapja rendeltem, én meg már szenilis vagyok). Amire figyelj, hogy olyan szállítási címet adj meg, ahol biztos lesz valaki, amikor az UPS kihozza a csomagot.

5: Semennyire. A Kindle-t az UPS hozza be az országba, melynek van magyar kirendeltsége, így ékes nyelvünkön kommunikálják majd a telefonba, hogy miért is késnek :)

6: com-os oldalról éri meg. Bár így a szállítás 6 ezer Ft. körül van, ellenben az áfát és a vámot (olyan 15 ezer körül) az Amazon állja.

7.: lásd a fenti pontot.


Remélem tudtam neked segíteni!

Trishtan

2010. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. dec. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!