Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan tablet amin írni lehet?...

Olyan tablet amin írni lehet? (Lehet hülye kérdés, de sajnos én nem értek ehhez, úgyhogy ezért kérek segítséget. )

Figyelt kérdés

Nekem azért kellene egy tablet, mert pici, könnyen magával viheti az ember, és praktikus. Főként írásra kellene, dolgoznék rajta.


Nézelődtem sokat a neten, és igazából hatalmas a szórás mind árat, mind funciókat tekintve. Van olyan amin csak néhány alkalmazás van, és ezek között nem láttam szövegszerkesztőt. Gondolok itt mini office csomagra, vagy csak egy sima jegyzettömbre, vagy valamilyen szövegszerkesztőre.


Igazából minden megoldás érdekel, a lényeg az hogy tudjak rajta szöveget bevinni, és azt usb-n asztali számítógépre átvinni. Gondolom ez könnyen megoldható.


Aki használ ilyen gépet, leírná nekem a típusát, és hogy milyen szövegszerkesztő, szövegbevitelre alkalmas alkalmazás van rajta? Az árát és a többit megnézem én, csak érdekelne milyen tapasztalatok vannak velük, mennyire érdemes ilyet vennem e célból.


Előre is nagyon köszönöm.


2011. okt. 6. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

vegyél honeycombos tabletet vagy ipadot azokban mindegyikben van office, másnem lehúzod.


amit ajánlanak az az acer transformer vagy slide elsohoz billentyűzetet adnak a másiknál pedig beépítve van csak sajnos ezek a legdrágábbak. legolcsóbb az ipad és a samsung termekei

2011. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Tablet->elfelejt (nem jó semmire).

Netbookot vegyél helyette.

2011. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nembook-om van, de egyrészt nehézkes hurcolni amikor csak egy kis táska van nálam, másrészt nekem azért kellene, hogy utazás közben tudjak jegyzetelni rajta. És azért a buszon, vonaton ülve, nyitogatni a netbook-ot elég kényelmetlen. Ráadásul 3 órát bír csak. :/
2011. okt. 6. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Van olyan netbook ami 11 órát is kibír.Pl: Asus Eee
2011. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!