Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki minden 15...

Miért kapcsol ki minden 15 percben a Sims 3 (a számítógéppel együtt)?

Figyelt kérdés

Fent van az összes kiegésziő,sorban:

Sims3-Álomállások-Padlógáz cuccok-Luxuslakás cuccok-Leszáll az éj-A világ körül.

torrentoldalról töltöttem,a Majomparádéról.Rendesen beleinstalálltam, mindegyiket le is CRACK-eltem.

Elindítottam a játékot,minden kieg. benne van,készitem az emberemet,és egyszer csak kikapcsol,még a számítógép is,semmi hibajelzés nélkül.Más jázékoknál a Számitogép nem kapcsol ki!

miért van ez?már idegesít.mi lehet a baj?

segitsetek! Pls!


2010. dec. 20. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
gyenge a táp. egyedüli megoldás a tápcsere
2010. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez biztos? Ha vennék egy erősebb tápot akkor nem csinálná így?
2010. dec. 20. 23:29
 3/8 anonim válasza:

kicsit fogyatékos az előző válaszoló, ugyanis:


mindenféle jelzés nélküli leállást produkálhat


- processzor túlmelegedés (nem megfelelő hűtés)

- videókártya túlmelegedés (passzív hűtéses videókártyáknál kell rendszer hűtés is)

- videókártya haldoklik

- windows hiba (célszerű megpróbálni az újratelepítést)


stb.

2010. dec. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Majd ujratelepítem a gépet,mert már nagyon rég wolt.

amugy kössz mindkettőtöknek. :)

2010. dec. 21. 07:13
 5/8 anonim válasza:
szia most vettem egy sims 3-at és nekem is ugyanezt csinálja ha már újra telepítetted akkor írj mert nagyon szeretnék vele játszani előre is köszike!!!
2011. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a gép túlmelegedett,és azért csinálta.szétszedtem,és a ventillátoron 1 rakás por volt,lehetett is hallani mindig hogy nagyon zúg a gép.

Utánna azt jóm megtakarítottam,meg minden mást ami piszkos volt,és utánna rendesen ment a játék.

Ugylátszik hogy ez volt a gondja,nem kellett ujrainstallálnom.

2011. jan. 7. 15:53
 7/8 anonim válasza:
okés köszi de nekem nem az volt a gondja hanem hogy kevés volt a memória még jó hogy 2 gépem van!!!
2011. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó.:)
2011. febr. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!