Erositok: 5.1 Hazimozi es Sztereo osszekotese hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés
Az 5.1 -es Hazimozi erositon [PRE OUT] csatlakozokat milyen kabellel lehet osszekotni a sztereo erositon levo [AUX IN] csatlakozokkal? Lenyeg az, hogy 5.1 helyett "7.1" utanzatot szeretnek csinalni, es par hasznalati utasiatas elolvasa utan erre jutottam, csak a kabelt nem ismerem, ami erre szolgal.
2010. dec. 22. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen:


Sztereo RCA


[link]

2010. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A "PRE OUT" digitális, optikai kimenet (narancssárga szokott lenni), vagy sima RCA?

Mondjuk mindkettőhöz jó a mezei RCA, de ha a sztereó erősítőn nincs digitáli bemenet, akkor nem fog működni.

Írhatnál típusokat.

2010. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

5.1 --> [link]


Stereo --> [link]

2010. dec. 22. 10:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugy latom akkor RCA, [link] ez is jo osszekotni, vagy ez mar masra valo? Mert kb. 4-5x annyiba kerul, mint egy atlagos RCA, de en nem szeretem az atlagos dolgokat. ^.^
2010. dec. 22. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen sima RCA kábel kell neked. Amit belinkeltél kábelt, lehet, hogy nem átlagos, de van annál jobb ami nem drága. Én a koncert technikában hiszek, ilyet vegyél: [link]

Ez nem drága, mégis profi minőség, jó csatlakozókkal és jó kábellel. Minden ami ennél drágább kábel csak ámítás!

2010. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! (Nekem bejonnek ezek az XLO kabelek, egy rakattal rendelek onann majd szerintem... HDMI, Subwoofer kabel, RCA es Bi-Wire meg amire szuksegem lesz. Mivel a kiszallitas is nagy aron van, csak igy erdemes onnan beruhazni.)
2010. dec. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!