Xbox 360 JTAG lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv!

Körülbelül 2 éve van meg a jelenlegi készülékem, eddig magamnak írtam ki a játékokat, viszont most az új lemezformátum bejövetele után akadt egy kis gondom. Öcsém sajnos elvégzett egy frissítést ami a FIFA 12 lemezén volt. Azóta nem megy rajta semmilyen írott játék, tisztában vagyok vele hogy miért nem és hogy csak akkor fog ha fríssítem rajta a flasht ami jelenleg még nincs kész. Itt merült fel bennem az ötlet hogy mivel még nincs kész a flash talán lehetne jtagolni a gépet. A gyártási idő megfelel, viszont úgy hallottam a dashboard számtól is függ.

A kérdésem: lehetséges-e a jtagolás ha a gépen a következő dashboard van: 2.0.13599.0

Tisztában vagyok vele hogy pár hónap múlva nem kizárt hogy lesz majd lehetőség az összes gép jtagolására(elvileg), de most a jelenlegi körülmények közt érdekelne.

A választ előre is nagyon szépen köszönöm!


2011. okt. 3. 18:05
 1/2 anonim válasza:

Üdv!

Nem lehet JTAG-olni a gépet csak a gyári régi dashboardal azthiszem az még 2.0.9xxx.0 tipusuakkal lehetett

2011. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdv tévedés 1. válaszoló. ugyans ez most hülyén fog hangzani de úgy tudod megnézni h lehet e jtagolni ha ott hátul ahova bedugod a tápot ott felül van egy vékony kis csík. na ha az közében ketté van választva akkor lehet jtag-elni
2012. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!