Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most lett egy 22"-os monitorom...

Most lett egy 22"-os monitorom és az a kérdésem h miért nem minden weboldal használja ki ezt a méretet? Van olyan oldal ami csak félig használja ki.

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert külön kell a weboldal üzemeltetőinek jelezned, hogy mostmár átírhatják az oldalt, hiszen vettél egy széles monitort. Van aki már előre készült rá, azoknál az átállás zökkenőmentes. A többi helyre emailt kell írnod, hogy fölösleges tovább várniuk, eljött a megfelelő pillanat.

Igazából én is csak innen értesültem, de a honlapom máris lecserélem hogy ne legyen kihasználatlan hely az újonnan szerzett displayeden.

2010. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ctrl gomb lenyomása mellett pörgesd az egér görgetőt felfelé a megfelelő méret eléréséig. ennyit tehetsz.
2010. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert vannak holnapok ahol fix pixel méretű a szélességük, és ezért egy 1600as felbontáson már kicsinek fog tűnni neked! állitsd át 1024re és minden olyan lesz mint régen :D amúgy meg ja, kontroll egérgörgő
2010. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gyakorikérdések oldal is 1024x768 pixelre van optimizálva, vagy legalábbis 4:3 képméretre, és nem 16:9 vagy 16:10-re, ha megnézed a 4:3 mretű oldalak ( mint ez) széle fehér, vagy valamilyen háttérszínű, a lényeg középen van.
2010. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem képarányra optimalizálnak, hanem szélességre!
2010. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!