Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van egy weboldal: www.evolucio...

Görög Ferenc kérdése:

Van egy weboldal: www.evolucioprojekt. atw.hu - afféle UFO oldal, nem rég indult és érdekes dolgok vannak benne. Szerintetek érdemes ilyennel foglalkozni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Tudod miért nem? Mert ezek 9 éven belül egy civil űrállomást akarnak csinálni, 20! emberrel Holdra akarnak szállni, meg egyéb hülyeségeket akarnak csinálni, ami több száz milliárd dollár lenne.
2011. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ezek meg akarják cáfolni az evolucio-t? Hmmm, sok szerencsét!
2011. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Érdekes! De igazán nem UFO oldal, sőt: [link] Viszont kicsit naiv kezdeményzés, ugyanis civil űrprogram már létezik, a nemzetiközi űrállomás már létezik, sőt nemcsak a Hold újralátogatának a tervei, hanem a Marsra látogatás előkészületei is már útban vannak. Lásd: [link]
2011. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezeket a projekteket teljesen feleslegesnek tartom. Egy teljesen más atmoszféra, teljesen más világ. Nem hinném, hogy csak úgy letudna ott telepedni ember fia hosszú távon. Mit kell ott kutakodni? A nagy semmiben, Nincs ott emberi életre lehetőség. Ki a franc szeretne mesterséges körülmények között ott élni, a nagy pusztaságba, ahol nincsenek emberek, barátok, erdő,mező, folyó stb. De hát aki oda kívánkozik, hát csak menjen, én a földön szeretek élni, nem egy kietlen tájon, ahol ingerszegény a környezet.
2011. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most miért egy ilyen hülyeséget kell reklámozni?

Az én oldalam jobb ennél:

[link]

Igaz, még nem írtak oda, de akkor is!

2011. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes különféle forrásokat megvizsgálni!
2011. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg néztem a web oldalt amit linkeltél

, és igen ebben a többség igaz!

2011. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!