Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok a Samsung R528...

Mit gondoltok a Samsung R528 notebookról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Öszintén szolva a Samsung igen friss ezen a piacon. De ahoz képest nagyon jó gépeket nyomott a piacra. Személy szerint nekem nagyon tetszik ez a tipus, fiatalos és egyben stilusos kinézetű. És mint a Samut nagy processzorgyártoként ismerve én bármikor megbiznék a notebookjában is. Valamikor a Samsung név csak egy szar brand volt, de mára már elismert és minőségi cucc lett. Am ne adj mások véleményére, ha neked tetszik, tudja amit elvársz és árban is jól teljesit, akk tessék elmenni és megvenni!!
2010. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, eddig minden rendben van vele.

4 Gb RAM-osat vettem, a CoD MW2 rendesen elfut rajta, de a Black Ops jó grafikával már akad.

2010. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogyha laptop kéne általános használatra akkor olyant vennék.
2011. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!