Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Távirányító gondok Orion...

Távirányító gondok Orion HT420-nál. Kinek van a fennt említett hangfalszetthez távirányítója?

Figyelt kérdés
Mert az enyém elromlott, ugyanakkor a hangfalszettem csodálatosan működik. Azonban távirányító nélkül nem tudok 2.1-ből 5.1-re váltani. ( tudom, elég rossz megoldás, de nem én gyártottam. ) Néztem csomó oldalon, de rájöttem, hogy nincs, nem volt utángyártás csak HT 550-hez. Tényleg, a ht550 távirányítója szerintetek jó lenne a ht 420-hoz? HELP PLEASE!!! :((
2010. dec. 25. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez jó hozzá:


AH59-02131

2010. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.. még jó, hogy Magyarországon nem találni és külföldön 7500 ft.. akkor már inkább veszek egy úgy hangfalrendszert.. ezt a defektes típust komolyan mondom.. soha többet oriont!!! :((
2010. dec. 25. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez 5 ezer alatt van ha érdekel és jó a tiédhez.

2010. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!