Kecskepok kérdése:

Vettem egy Orion HT1000 házimozit. Rá tudom kötni a számítógépemre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tévedek , kérlek szépen javíts ki de ez a házimozi szett egy dvd lejátszóból + 6 db hangszóróból áll. A bemeneti csatlakozó az HDMI vagy USB, a kimeneti USB.

A hangfalakat még talán rá tudnád dugni a számítógépre ha a hangkártyád támogatja a 5.1-et, de szerintem ezek a hangszórókat a DVDre dugod és RCA csatlakozás van. A hangkártyádon pedig valószínűleg 3.5 jack van, tehát egy átalakító minimum kell.

Ez csak feltételezés szerintem

Ha a számítógépeden van HDMI kimenet akkor a DVDvel össze tudod kötni.

2011. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek akarnád rákötni? Ez egy DVD-s házimozirendszer, mit akarsz a számítógépeddel? Megírod lemezre, amit le akarsz játszani, vagy pendrive-ra másolod, aztán nézed, minek ehhez a laptopod?


De ha mindenképp össze akarod kötni a két eszközt, akkor ahhoz kéne tudni, milyen csatlakozók vannak a számítógépen és a házimozin. Amúgy a csatlakoztatás alapelve: képkimenet a képbemenetre, hangkimenet a hangbemenetre (input-output).

2011. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egyszerű. én HT 900-ra tettem rá. veszel egy 3,5 mm-s Jack dugasz adaptert ami kb 300FT és egy bel ill. jobb oldali audio kábelt ami szintén nem nagy költség és talán adtak is hozzá, tudod piros és fehér színű meg talán van benne sárga, de nem kell vele foglalkozni. az adaptert bedugod a gépbe, a bal és a jobb oldal kábeleit pedig a lejátszó hátuljába, az aux részbe. nem kell túlkomplikálni!
2011. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
persze előbb a hangot írtam le, de a képet minek kéne? ha meg a nagyobb képméret miatt, akkor meg érdemesebb lenne a gépet kötni a tévére újabbaknál biztos lehet, felesleges lenne még a házimozin keresztülvezetni, a végeredmény ugyan az lenne
2011. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!