Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Távirányítós autó vélemények,...

Távirányítós autó vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

ha esetleg van valakinek ilyen, leírhatná a tapasztalatait, vagy a leírtak alapján összehasonlítva a kettőt értékelhetné.

Az egyik autó egy Audi Quattro7, [link]

A másik pedig egy Subaru Impreza WRC, [link]

Vagy, ha egyik sem valami nagy cucc, írhatnátok nekem olyalakat, ahol böngészhetek ilyenekről.


2010. dec. 26. 00:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyan oldalakat*
2010. dec. 26. 00:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkét belinkelt kocsi sajna max gyerekjáték, és komolytalanok. Ha komolyat akarsz, nézd meg itt: managertoys.hu Én Himoto Monstert vettem, nagyon bevállt! Azért hasonlítsd össze a belinkeltel. Különbségek a Himoto javára: 4kerék hajtás, rendes olajos lengéscsillapítók, aluminium kardánhjtás, 2 diferenciálmű, stb stb Tehát egyik játék kategória, másik komoly RC modellezés
2010. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!