Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok autó lökhárítójának bőrözéséről?

Figyelt kérdés
Vettem úgy lökhárítót, amin még semmi festés, alapozó, szóval fekete. Szerintem elég jól mutat, hogy az autóm eleje fekete. Csak ha fekete, akkor azt mondhatják rá, hogy agyon volt törve és kevesebbet ér, ha el akarom adni pl. Rokonom lebőrözné 8e ft-ért nekem (anyagköltség), de semmit nem találok neten erről.
2011. ápr. 8. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Sose hallotam még lökhárító bőrözésről de ha neked ilyen kell és tetszik hát csináld.
2011. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lökhárító bőrözés? Ezt honnan vetted? Csinált már valaki ilyet?
2011. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?


[link]

2011. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jó a linkelt kép. De ez nem dizájn hanem a kavicsfelverődés miatt van.
2011. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt általában a kavicsfelverődés elleni védelem miatt szokták csinálni nem azért mert jól mutat (szerintem sem túl szép). Ha akarod egyébként nyugodtan hagyd fenn a fekete lökhárítót, a modern autóipar egyik legnagyobb ökörsége amúgy is a színrefújt lökhárító. Amennyiben további intézkedéseket szeretnél tenni a fényezés és az alkatrészek védelmében akkor először egy koptatót szerelj fel, aztán majd eldöntöd kell-e további védelem az autód elejének.
2011. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

dizájn miatt is csinálnám, de főleg magam miatt, mások miatt pedig azért, hogy ha eladnám, akkor ez ne legyen probléma. És kavicsfelverődés ellen is jó.

Én is láttam azt a képet, de csak azt az egyet találtam, elég gányul néz ki azon a képen, mondjuk kicsi is a felbontása. Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire tartos stb :)

2011. ápr. 8. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából felete lökössel nagyobb esállyel adod el a verdát, mint bőrösen, mivel ez undorító!


Szerintem

2011. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt magyarázná hogy törve volt a kocsi, pedig te tudod hogy nem, akkor nyugodtan nyisd ki neki a motorteret hogy nézzen körül, látja-e sérülés nyomát..

Szerintem annak van igaza, aki szerint nyers lökhárítóval egyszerűbb lenne eladnod, ez az agyonbőrözés nem esztétikus. Bár épp a múlt héten láttam a kárpitosnál 4 db 17"-os felnit bőrözve, az csak kicsit volt undorító, szóval ízlések és pofonok.

2011. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!