Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség, Playstation...

Mi a különbség, Playstation 3, Xbox, Xbox 360, Nintendo Wii között?

Figyelt kérdés

Mi a különbség közöttük, grafikájuk jobb vagy a hangminőség?

Melyik a legnépszerűbb?

Ki melyiket ajánlja és miért?


2010. dec. 27. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

ez de hülye kérdés.

xbox régebib generáció.

xbox 360, ps3 egy kategória. főként a kiadott játékokban, és abban különböznek, hogy fel lehet-e törni vagy sem.

a wii pedig nem a grafikájával hódit, hanem a játékélménnyel.

és hogy melyiket: xbox360, vagy ps3. egyértelmű.

2010. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Az Xbox eggyel korábbi generáció. 2002-ben jött ki, ha jól emlékszem.


Az Xbox 360 a jelenlegi generáció, ennek megfelelő grafikával, a PS3-nál egy évvel öregebb, de annak riválisa.

Különbség a kettő között, hogy a PS3-nak van Blu Ray olvasója, de az Xboxnak fejlettebb a mozgásérzékelős rendszere.


A Wii más kategória. Az alkalmi játékosokat célozza meg.


Az Xbox 360 vagy PS3 a legjobb választás, attól függően, hogy melyik exkluzív címei érdekelnek jobban.

2010. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez de hülye válasz! Nem is válaszoltál a kérdésemre leszámítva azt hogy én is rájöttem hogy a 360 újabb mert megnéztem a megjelenési dátumát
2010. dec. 27. 16:30
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ aszinkronforgogep!


Köszönöm hogy valaki normális választ adott


:DDDDDDDD

2010. dec. 27. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
én is kb ugyanazt a választ adtam ha megnézed. csak megjegyeztem, hogy egy kis utánnajárást igényelne a dolog. én ha veszek valamit, előtte alaposan utánnanézek.
2010. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Wii a legjobb nagyon jó a játékélmény nem kell a fotelba ragadni 1000X jobb mint bármi más :DD
2010. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A Wii a legjobb nagyon jó a játékélmény nem kell a fotelba ragadni 1000X jobb mint bármi más"


Bocs, de a PS3 Move és az Xbox Kinect ugyan azt tudja. Azokkal sem kell fotelba ragadni, de ha véletlenül kedved támad Gears of War-ozni, vagy Uncharted-ezni, akkor nem kell új gépet venned, mert azt is tudja.

2010. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20:50


Így van.

Wii-sek meg DS-eket mindig látom így odapofátlankodni, hogy "akkor is ez a legjobb", miközben senki sem foglalkozik velük (legalábbis Magyarországon)

2010. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszolo ez teljesen hülyeség.

Attol hogy neked nem tetszik akkor másnak se tetszen.? Nekem Nintendo DSi -m van és meg vagyok vele elégedve. Tervezek egy Wii vásárlást.


---

Az xbox-ot nem lehet egylapon említeni a PS3-al, az Xbox 360-al, és a Wii-vel hiába nézitek a teljesítményt eladásokban szinte egyenlők.

2010. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző:


Nem a Wii-t akartam fikázni, vagy a DS-t, nekem egyik sem tetszik, de tudom, hogy attól még másnak tetszhet.

Sokkal inkább az oldalon lévő 1-2 Wii tulajdonost fikázom.

19:43 is már rögtön azzal jön, hogy az a legjobb, miközben senki sem kérdezte, és még csak nem is ő dönti el, hogy mi a legjobb.


Ja és eladásokról is tudok, Wii-ből kb 30 millióval többet adtak el, mint ps3-ból vagy xbox360-ból.


Kérdésre válaszolva, mert arra még nem láttam a választ, hogy melyik a legnépszerűbb.

Magyarországon az Xbox360 a legnépszerűbb, több embernek van, főleg csak az miatt, mert fel lehet törni.

De PS3-nak is van azért rajongótábora itt Mo-n.

Külföldön viszont a PS3 és Xbox360 arányai nem ilyenek, ott több embernek van PS3-a.


Wii és DS (meg PSP) az Magyarországon nem valami híres, pedig mindegyikből többet adtak el, mint PS3/Xbox360-ból, de fórumokon nem nagyon találkozol ilyen konzolos emberkékkel.

2010. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!