Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség az Xbox és a...

Mi a különbség az Xbox és a Pc játék közt?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy nagyon buta kérdés,de én nem értek hozzá.

A fiamnak (13) évesnek szeretnék venni egy Xboxot.

Igaz nekem fogalmam nincs róla ,hogy miket tud,csak annyi,hogy játszani lehet vele. Számítógépe van már,és ha szinte ugyan az az Xbox is akkor feleslegesnek tartom megvenni. Mit tud még az Xbox amit a számítógép nem???

Xbox 360 Arcade Slim ezt néztem ki. Ez jó?


2011. máj. 17. 11:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja,és Tv-re kell kötni,vagy számítógéphez?

Dvd-ket,zenéket lehet vele hallgatni??

Bocsi a buta kérdéseimért,de tényleg nem tudok róla semmit.

2011. máj. 17. 11:15
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen gépe van.

Én pár hete játszottam életemben először xboxon, feltehetőleg utoljára. A 6 éves gépem jobb...

2011. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az előző komment OFF, hatalmas hülyeséget írtál! A 6 éves géped jobb mint a mostani Xbox-od? Megnézném, hogy a te 6 éves gépeden FULL GRAFIKÁN, hogy futna pl. a STAR WARS Force Unleashed II, vagy egy Assassin's Creed Brotherhood... :D


A eredeti kérdésre visszatérve fontos, megkérdezni, hogy az ő számítógépe hány éves és milyen teljesítményű, mert akkor nem biztos, hogy meg kell venni az Xbox-ot! VISZONT, az Xbox sok mindenre lehet használni, de egy a fő szerepe, mégpedig a játék, emellett persze lehet, zenét hallgatni (feltéve, ha össze van kötve az asztali PC-vel és azon vannak zeneszámok, mert rádiót nem lehet hallgatni rajta), filmet nézni (dvd), internetezni(de csak játékokhoz használható). Tehát összegezve az Xbox nem szól másról LEGINKÁBB CSAK a játékról és annak a grafikai mivoltáról! Mert ez maxon futtat minden játékot olyan szinten, 50 ezerért, amit egy 2-250 ezres gép tud! Ja és persze, ez állandóan ugyan azt a szintet fogja hozni, soha nem fog akadozni, míg ellenben egy PC-t, hogy ha normálisan szeretne játszani vele az ember, illetve szeretné is hogy az adott legújabb játék menjen is rajta állandóan új és jobb alkatrészeket, hardvereket kell hozzá venni, tehát egy idő után az asztali PC mindig elavult lesz, meg az Xbox nem! :) ÉN azt mondom, hogy vedd meg neki a gépet! Megéri! Nekem is van és imádom!:D

2011. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az Xbox 360-nak szebb a grafikája. Nagy előny az is hogy nincs gépigény, ezért bármelyik Xbox játék elindul rajta. Lehet filmet nézni, zenét hallgatni, netezni. Szerintem ha a fiad ezekre használja a gépét, de már nem mindegyik új játék indul el rajta, akkor az Xbox 360 Slim tökéletes. :)
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Forza3-mal játszottam, kegyetlen lassú volt, és ronda. Az én gépemen nem is indulna, de nem érdekel, annál még az LFS is jobban néz ki.
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, még annyit elfelejtettem, hogy az Xbox-ot TV-re kell kötni! Illetve még annyit, hogy olyan mint Xbox 360 Arcade SLIM nem létezik! :)


Slimből ezek vannak csak:


Xbox 360 SLIM 250 GB

XBOX 360 SLIM 4 GB


Itt a kettő között csak annyi a különbség, hogy az egyikben 4 giga hely van, míg a másikban 250 giga, ha nem fog multyzni a gyerkőc és tartalmakat letölteni a 4 gigás bőven elég!


A végére még letisztázom, hogy az XBOX 360 ARCADE, az egy régebbi sorozatgyártás termékneve volt és ebből nem gyártottak/gyártanak SLIM-et!


Én az ajánlom, hogy az XBOX 360 SLIM 4 GB-ot vedd meg neki!

2011. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"A FORZA 3 kegyetlen lassú és ronda." Ember te miről beszélsz? :D
2011. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Xbox 360 Arcade Slim


Ezt a fajtát most olvasgam az újságba, a Tesco-s ba. Magamtól nem tudtam volna ilyet ki találni.

Most van akcióba 44990

2011. máj. 17. 12:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Annak mi a neve ami mozgásérzékelős,és csak a képernyő előtt kell állni,mozogni és úgy kell vele játszani?
2011. máj. 17. 12:05
 10/14 anonim válasza:
Xbox 360 Slim 4GB Kinect
2011. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!