Milyen hangfalat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Számítógépre rock, metál és népzene hallgatáshoz milyen hangfalat tudnátok ajánlani? A lényeg lenne, hogy a hangszerek hangzását szépen kihozza, ott is ahol pl. sok hangszer szerepel együtt. Főleg olyanra gondoltam amin nincs mélynyomó, mivel nem is olyan stílusú zenét szeretnék hallgatni!Kb. 15 ezer forintot szánnék rá!

Előre is köszönöm a választ/segítséget.


2010. dec. 27. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
hoppá, véletlen a sport részhez lett elküldve.
2010. dec. 27. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
én a Logitech 2.1 hangfalakkal nagyon meg vagyok elégedve. Pl. a Logitech 2.1 Z-323 teljesen jó, ha nem akarod beremegtetni a falakat, hanem tényleg te magad akarod élvezni. Iszonyat jó hangja van, a subwooferen állítható a basszus egészen nulláig.
2010. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

logitech R20-am van megbizható és is ilyen célra használom, egy kicsit csinosabb is mint a többi,a magassugárzó 6cm átmérőjű tehát a közép sáv sem rossz

Ha minőséget akarsz nézd meg a Harman Cardon-okat, Denon-okat

2010. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fő szempont : véletlenül se műanyag legyen....

JBL ,Logitech,Genius csinál ilyeneket, max. 20 pénzért, közepes minőségnél jobbat ne várj ( és ne Win Media Playert v. Winamp-ot használj,ezek csak "bajnak vannak",Foobar2000-nél jobb nem kell )

2010. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nemrég kipróbáltam a foobart Ogg Vorbis-sel mit ne mondjak egy eredetileg jó zenét tönkretesz kell az MP3 320kbps minimum nekem...
2011. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!