Milyen hangfalat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen célra akarod használni? Otthon szobában, nagyobb terem hangosításhoz, discohoz, kültéri hangosításhoz, stúdióba? Már csak azért mert minden felhazsnálási módhoz és környezethez más és más tipusú és rendszerű hangfal passzolna.
2009. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Házibulikhoz nagy teremben láttam 1 et 15 millió lejért, (nem tudom mennyi az forintban)
2009. szept. 5. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo en tipus szerint nemtudok ajanlani de egy par 400 wattos hangfalra lenne nektek szuksegetek es egy jo minosegi erositore ha nincs:) (amuy romaniaban melyik megyeben leksz mert en is romaniai vagyok)
2009. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
erdély Nagyvárad
2009. szept. 6. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

nem mindegy hogy hazibuli vagy nagyterem mert egy hazibulihoz nekem eleg volt a par 150 wattos hangfal amit asztaloskent szamitasok alapjan konnyu szerel megcsinaltam magamnak es kevesebb koltsegbol

komolyabb hangositasra, mondjuk nagyterembe mar ez nem eleg ide mar ajanlatos a fent emlitett 400 wattos rendszer es az se baj hogyha van belolle tobb

ami a kinalatot illeti az meg nehez dio mert rengeteg cucc kozul lehet valogatni es egy azon kategoriaba elhanyagolhato kulombsegek vannak tehat itt mar a te penztarcad es izlesed szab hatarokat

2009. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és a watt nem midnen.. vannak fontosabb tulajdonságai is egy hangfalnak..
2009. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előttem szóló, b*szhatod a 400 wattot, ha egy 20 centis mélynyomó van benne, aminek a hangnyomása 88db.

Figyelni kell az ilyen adatokat is, mint az átmérő, hangnyomás, frekvenciaátvitel, terhelhetőség, zaj-jel arány, stb...

2009. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!