Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem szól az 5.1 es hangfalszet...

Nem szól az 5.1 es hangfalszettem, mind az 5 hangfala! Nincs elég bedugó hely a számítógépemben. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 5.1 es hangfalszettet, mélynyomóval. A élynyomóba kell bedugni ugyebár az 5 kis hangfal csatlakozóit, és külön van 3 kimenet,3 jack dugóval. A számítógépbe pedig csak 1 et tudok dugni, és ameiket dugom, az ahhoz tartozó hangfal szól csak. Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni?
2010. dec. 28. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy 5.1-es hangkártyát, és megtanulsz fogalmazni.
2010. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hangkártyacsere, 10 ezertől fölfelé.
2010. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. kommentelőnek köszönöm, első pedig megtanulhatná, hogy nem mindenki olyan számítógép mániás mint ő, hogy mindent tudjon.
2010. dec. 29. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra nem bántásból mondtam, csak ez a "bedugó hely" egy kicsit furcsán hangzik.
2010. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!