Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Notebook vagy asztali számítóg...

Notebook vagy asztali számítógépet választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Filmet nézni, internet (msn, zene, letöltés, minden)és hát játékra is de azt naponta egyszer nem állandóan. Néztem hogy a jobb notebookok is ugyanúgy elviszik az új játékokat...múltkor játszottam notebookon és tűrhető szerintem. Meg hát kisebb az egész jóval nincs sok vezeték, hordozhatom ha akarom. Viszont ott az akksi:| Melyiket választanátok?
2011. jan. 2. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Asztali gépet. Sokkal olcsóbb, bővíthető, olcsóbb a javítása.

Azért, hogy kevesebb vezeték legyen az asztal mögött, nem érdemes dupla annyi pénzt kiadni.

100-120e körül már egész jó gépet tudsz venni, amin elfut neked minden. Egy ugyanennyibe kerülő laptopon semmit nem tudsz csinálni, ahhoz 250-300at rá kéne szánni.


Szerintem vegyél egy asztali gépet. És ha kiderül, hogy fontos, hogy hordozd, akkor vegyél mellé egy netbookot. Még így is sokkal olcsóbban jössz ki. És nem kell a böhöm nagy és főleg baromi drága gépet cipelned.

2011. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asztali gépet! Laptop csak akkor kell, ha fontos a mobilitás, mert pl koleszos vagy és cad, sw feltétlen kell...
2011. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A notesz fele akkora teljesítményt se nyújt mint az asztalimegfelelője.
2011. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A netbook+asztali kombináció se hülyeség de inkább asztali hacsak nemvagy kőgazdagXDJa és asztali gépekből is gyártanak sok félét például: [link]
2011. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!