Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőt választanátok?

Melyik fényképezőt választanátok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 19. 10:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Mindegyik mellett szólnak érvek/ellenérvek. Az első kettőnél az a gond, hogy a pixmania-ról van, amiről sok rosszatt lehet olvasni. Igaz, nem az otthoni kirendeltségről van szó (jelenleg Svájcban vagyok), de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak. Emellett tartok a saját akkumulátortól, nem tudom, hogy mennyire strapabíró.

Az utolsó márkát nem ismerem, viszont a Media Markt-ból van, így a megbízhatatlanság kevésbbé merül fel, és ha gond lenne a géppel akkor tudom, hogy hová kell fordulni.

2011. szept. 19. 10:29
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én a samsungot választanám, nem a kinézete miatt, hanem mivel elég sok mindent tud. a fujifilm viszont egy elég erős márka. a 3.ról még nem hallottam, így sajnos nem tudok arról semmit sem mondani. nincs az első 2 a media marktba?
2011. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sárkányfűárús ***** válasza:

Minőségben a Fuji üti a Samut szerintem.

Itthon nézz szét a digitcam.hu vagy a extremdigital.hu oldalakon.

2011. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leghamarabb karácsonykor megyek haza, és a csomagküldés Svájcba a 10 ezres kategóriában van. Annyiért meg már itt is veszek, sőt, még jobbat. Az első kettő nincs sajna Media Markt-ban.
2011. szept. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!