Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet bann nélkül nem eredeti...

Lehet bann nélkül nem eredeti Xbox 360- játékokat futtatni?

Figyelt kérdés

Vettem januárban egy Xbox 360 Slim-et,chipeltetv ,ugyan garanciával és nem akarom rögtön kidobatni, úgyhogy mielőtt rákötném a nethálózatra, feltenném ezt a kérdést.


Esetleg van valami megoldás rá? Esetleg ha van EGY eredeti játékom, akkor már nem bannolnak, és játszhatok online tovább? Mert akkor beleszámolnám az xboxom árába. Vagy nincs semmi megoldás, és csak reménykedhetek hogy nem "találnak be"?

Várom az ötleteket, vagy a kiábrándítást, hogy nincs rá mód. Ha esetleg ezt agy Xboxosnak ALAP tudni, elnézést, még új vagyok, mivel először van konzolom :)


2011. jan. 5. 17:27
 1/6 anonim válasza:
0%
Esetleg,esetleg igen, de lehet, hogy esetleg nem valószínű, hogy esetleg bannolnak esetleg nem, de a legesetlegesetlegesebb lehetőség az az, hogy esetleg bannolnak.
2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
esetleg esetleg esetlegesen nem
2011. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg nem.
2011. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérem nélkülözni a szótárkészleteitekből az esetloeg szót, és nem nyomok rá negatív viszajelzést...mert eddíg használható kommentárt nem kaptam...
2011. jan. 6. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha flash-elve van a garanciapapírral kitörölheted a popsidat szarás után! Nem fogják megcsinálni neked! Ettől függetlenül, ha EGY eredeti játékod is van csak azzal fogsz tudni netre menni, de nem csak a kábelt bedugni a gépbe hanem LIVE-ot is kell venni...

Ha multis játékot veszel eredetibe akkor azzal felmehetsz nyugodtan, de ha flash-elt játék van a boxban akkor érdemes kihúzni a netet...

ESETLEG!

2011. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez úgy van hogy, ha olyan játékkal mész fel live -ra ami még nem jött ki akkor egyből banolnak de ha már kijött egy olyan egy hete akkor nem fognak de egy idő után sztem mindenkit banolnak akinek fleshelt a gépe de eredetibe a tuti :)
2011. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!