Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Chippelt ps2-vel lehet futtatn...

Chippelt ps2-vel lehet futtatni a nem eredeti ps1 játékokat is?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy ha kichippeltetem akkor viszi a nem eredeti ps2 játékokat. Azt is tudom, hogy a ps2 viszi az eredeti ps1 játékokat. Na most elvileg ha chippeltetem akkor a nem eredeti ps1 gameket is vinnie kellene, nem?


Még annyit kérdeznék, hogy megéri-e otthon kichippelni, ha utánanézek hogy hogy kell.


2011. ápr. 28. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vitesd szervizbe a chippeltetéshez, nehogy elronts valamit otthon. Amúgy, ha nem talál lemezt, vagy rosszat talál, a ps2 kiírja, hogy "helyezz be ps 1 vagy ps 2 lemezt" vgyis, a válsz igen :) Egyébként, érdemes x360-ra pénzt költeni, jobban jársz, jó helyről, 250 gigával vehetsz legújabb verziót játékokkal együtt 50 ezer körül :D
2011. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

X360-ra nincs szükségem, vannak még megmaradt ps1 játékaim amik mind másoltak, de a chippelt ps1-em javíthatatlan, ezért érdekelne.

2011. ápr. 29. 21:14
 3/3 A kérdező kommentje:
a régi ps2-m meg még működik :D
2011. ápr. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!