Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok egy DVD lejátszót...

Hogyan tudok egy DVD lejátszót rákötni több televízió készülékre SCART kábellel?

Figyelt kérdés
A dilemmám csak annyi lenne, hogy az én szobámban lévő dvd lejátszót a szomszéd szobában lévő tv készülékre és az én szobámban lévő készülékre egyidejűleg köthessem. Csak azért volna jó így ez, hogy egyszerre tudjunk filmet nézni így, több készüléken is. Minden segítséget megoldást nagyon köszönök előre is.
2011. jan. 5. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy scart elosztóval, meg jó hosszú kábellel.


Ööö, nem oltani akarlak, de ha egyidőben néztek egy filmet, akkor miért kell két tévé?

2011. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért, mert én jobban szeretek az én szobámban, míg muter meg az ő szobájában filmet nézni, így áthidalható a probléma :-)
2011. jan. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!