Hogy ha mondjuk vagy egy notebook hangszóró és usb-s nem tudom valahogy megoldani hogy bloototh-tal csatlakozok rá a géppel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Aztán a hangszóróra hogy keresel rá bluetooth-al? Vagy beleépíted? A másik meg, hogy azért USB-s mert onnan kapja az áramot. Mert ha elemet is tudsz beletenni akkor megoldva, viszont akkor megint hoigyan dugod be a hangkártyába?
2011. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az áramot is bluetooth-on kapja hát mit gondoltál első válaszoló
2011. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt okoskodnátok úgy gondoltam hogy bedugom a hálózatba a hangszórókat csak nem usb-vel kötném rá a laptopomra hanem blootoh-hal az meg van a laptopban:)
2011. jan. 6. 01:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint a wifi-t
2011. jan. 6. 02:03
 5/9 anonim válasza:
de ahhoz kellene a hangszórón is bluetoothnak lennie,nem?
2011. jan. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha a hangszóró hálózatról kapja az áramot akkor az meg van oldva, már csak egy bluetooth modult kell valahogy a hangszóróhoz csatlakoztatnod, de ehhez én már nem értek
2011. jan. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na akkor!

USB-ről kapja az áramot. Bluetooth nincs benne. Tehát mindenképpen be kell dugni, akkor meg tökmindegy, hogy egy dugó vagy két dugó. Ha profi informatikus mérnök vagy akkor beleépíthetsz egy bluetooth egységet. Mert csak úgy rádugni nem lehet...

2011. jan. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy nem, de létezik a wireless usb technológia 2007-2008 óta, csak nem igazán terjedt el. a Kensington gyárt ilyen cuccokat, de aranyáron.
2011. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt akartam kérdezni tudom hogy nincs rajta bloototh és h meg lehet e oldani mint mondjuk az a wirelessel usb
2011. jan. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!