Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretném a notebook-omat...

Szeretném a notebook-omat újratelepíteni, de előre volt már telepítve a vista. (tehát a merevlemezen van). Ezt tudom-e újra használni vagy töltsek le más telepítőcd-t? Ez esetben a hangszóró, wlan, . -nal mi lesz? Fog működni újratelepítés után is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, termésetesen tudod használni, működni fog vele minden, direkt úgy van megcsinálva. Ha telepítő CD-ről csinálod, akkor esélyes, hogy szükséged lesz driverekre a gépedhez, amiket letölthetsz általában a netről. Ezek amúgy le vannak írva általában a laptophoz adott "használtai utasítás"-ba részletesebben, pl. hogy hogyan kell csinálni ;)
2009. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólót kövesd. Annyit tennék hozzá, hogy én jártam úgy , hogy XP-re cseréltem Vistat és a sima XP-m nem tudott mit kezdeni a sata-s vinyóval. Szóval ha az van benne akkor olyan XP-t kell telepítened ami tudja kezelni.
2009. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már rá volt telepítve akkor érdemes megnézni hogy a bootolás közben nincsen-e egy olyan opció hogy recovery. Nekem a Win7 egy külön rejtett partíción van fent és onnan újra tudom telepíteni, és minden driverrel együtt van ott.
2009. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

a recovery-t hogy tudom előhívni?

tudom,hogy van a gépen, de nem emlékszem hogy jött elő..

2009. dec. 20. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint már írtam - nézd meg a használati utasításban, mivel majd minden típusnál máshogy van ;) első
2009. dec. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előre telepített winfos egy egyszerű árúkapcsolás. Nem biztos hogy van hozzá XP driver. De hogy direkt megkeserítik azoknak az életét akik mást akarnak rátenni az tuti... Vagy nincs driver, vagy bele kell nyúlni az xp telepítőbe a sata miatt, vagy mind a kettő. D előfordul olyan dolog is, hogy egész egyszerűen nincs benne cd, vagy dvd olvasó...



a következő beszélgetés zajlik le egy új laptop tervezésekor.

Koch úr: figyelj swartz, új laptopot csinálok, úgy tudom te operációs rendszert írsz...

Swartz úr: igen, így van....

Koch úr: nagyszerű. Fizetsz nekem azért, hogy olyan legyen a gép ami csak a te oprendszereddel megy, cserébe jó drágán el tudod adni az embereknek a programod...

Swartz úr: rendben, akkor csináljuk, majd fizet ez a sok bírka a marketingesek majd eladják....


Na ezek miatt tart a világ ott ahol tart...

2012. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!