Van egy VD6386-s tipusú erősítőm és sajnos a hangerőpotméter furcsán viselkedig. Ha minimumom van akkor is elég erősen szól ha föntebb tekerem akkor halkabb, egyszóval ugrál a hang. Mi lehete a baja?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok:S
2011. jan. 6. 20:24
 1/7 csaby71 válasza:
kontakthiba(érntkezés), fújd be "kontakt spray" vel, hobbielektro boltban kapható
2011. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a potmétert. Ha lekopott benne a szénréteg, az semmi mástól nem fog megjavulni.
2011. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ezek nekem is megfordultak a fejemben.

De van egy Ea 7386 s típusú erősítőm is az hibátlan csak a két végmodul hiányzik belőle.. arra gondoltam hogy a 2ből csinálni valahogy 1 et de én nem láttam módját

2011. jan. 7. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az elég gázos dolog. Mindenképpen szét kell szedni a potméterhibásat. Megnézni milyen a potméter, és vagy venni egy ujat, vagy ha lehet átcserélni a másikkal. De semmi garancia nincs, hogy az nem rossz e? Vagy elviszed egy szervízbe, vagy ha van hozzá szerszámod, megcsinálod magad Ha egészen véletlenül Tata felé laksz, szívesen segítek neked.
2011. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen a másik az hibátlan valóban.

De azon integrálva van a potméter..

a hibásban pedig külön van és egy kábelel csatlakozik az alaplapra.

Sajnos nem arra felé lakom.. Én Hevesmegyei vagyok.

De köszönöm.

2011. jan. 9. 11:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvan(volt) a hibája a hangpotinak mind a 3 lábát elengedte a forrasztás és hol érintkezett hol nem:)
2011. jan. 26. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
No, hála istennek...
2011. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!