Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nyár óta összespóroltam 9...

Nyár óta összespóroltam 9 000Ft-t. Látta a HALO Reach-ot 7 990FT-ért, használtan egy boltban. Megéri megvenni, vgy inkább vegyek egy olcsóbbat ezt meg kérjem névnapomra? 14/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

fuuu ezek a gondok ...piha :D

kérj mindent,minnél drágábbat,ammenyit csak tudsz :D

2011. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Hallod a könnyem kicsordult a röhögéstől:D

Komolyan ez a kérdés:D

Ezek a problémák tényleg:D

2011. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vennék belőle négy pakkot, meg két liter tablás keverést...
2011. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Na amíg te itt boltba vásárolgatsz és elb*szod a nehezen összespórolt pénzed addig én letöltöm a játékot majd én is összegyűjtök és elb*szok 9000 forintot mondjuk a Burger Kingbe...
2011. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű itt jót kérdezni,úgy látom.Ha azt írta volna,hogy hogyan tudná letölteni,rögtön kapott volna fél tucat "ne lopjááá,vegyed meg bótba" választ.Sokan tényleg csak mások macerálása miatt írnak itt válaszokat........


Ha internet is kell a játékhoz,akkor nem venném meg használtan,mert a kódját használhatja valaki.Ha nem szükséges hozzá net,akkor megérné.Nézd meg jól nem sérült-e.

2011. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a Halo Reach csak xbox-ra jott ki szal nincs kodja

vedd meg mert teljesen mind1 hogy hasznalt -e vagy sem de azert nezd meg mennyire karcos

am meg telleg a sok kocsog rogton irogat hogy mekkora b.u.z.i aki flaheltet konzolokat de ok is ugyanugy lopnak

2011. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz!Vannak itt még rendes emberek!(ezt csak az utolsó 2-nek modtam!!)
2011. jan. 11. 15:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, meg nem a haszáltságával volt a bajom, hanem azzal, hogy megéri-e, hoy ráköltsem a pénzem.Bocs lehet, hogy nem vot egyértelmű.
2011. jan. 11. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Megéri,jó Game,de én inkább maradok a GT5nél az az isten :P
2011. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!