Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek azt, hogy az lenne a legszebb ajándék névnapomra, ha lefeküdnénk?

Figyelt kérdés

18f vagyok és van egy 17 éves barátnőm.

Több mint fél éve vagyunk együtt és mindketten szüzek vagyunk.

Nekem nem kell semmilyen ajándék meg lóf@sz csak az,hogy végre elveszítsük.

Ezt szeretném vele valahogy közölni :/

Nagyon szeretném már és ő is csak fél :/

Több mint fél éve együtt,nem erőszakoskodtam vele soha,tudja,hogy szeretem,és mégis fél :/


2011. nov. 2. 23:55
 1/5 Darkey válasza:
51%

Erre van egy jó ötletem:D


Adj neki egy boritékot, benne egy levéllel amin az áll:

Ha el akarod veszíteni a szüzességed velem, mosolyogj :D:D tuti mosolyogni fog:P

2011. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 napietus ***** válasza:
100%

az nem jó, ha a szexet ajándékként, illetve kegy gyakorlásként rögzíted, rossz gyakorlathoz vezet. sztem nem kell ezt túltémázni, egyszer mikor olyan hangulatban vagytok egyszerűen hagyni kell történni a dolgokat.


29/n

2011. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

elsőnek: vagy felkapja a vizet és elmond mindennek :DD


amúgy meg tényleg ne ajándékként kér, hanem kérdezd meg, hogy gondolt-e már arra és hogy még várna-e vele?

szerintem ha így vagy hasonlóan kérdezed meg nem lehet belőle semmi baj, max megmondja, hogy várna vele, vagy huncut lesz és meglep magától :D

2011. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Tényleg ne ajándékként kérd!

Szereted, ő is szeret. Türelem!

Törődj vele sokat lelkileg is, és annál hamarabb megerősödik és elszáll a félelme! ;)

2011. nov. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
Sunát kérj születésnapodra.
2011. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!