Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudok UPC-t nézni Észak-Írorsz...

Tudok UPC-t nézni Észak-Írországban, ha kihozom a beltéri egységet? Lásd bővebben.

Figyelt kérdés
Most állt át a UPC ha jóltudom Astra műholdra. Van itt kint ismerősöm, aki fogja vagy azt, vagy a régebbi műhold jeleit még, nem tudom pontosan melyiket, de tudom, hogy használható MÉG a szolgáltatás itt is, holott ha jól láttam, az új műhol lábnyoma már nem terjed ki az UK területére, a régi még látszik itt is. Kérdésem, ha itt nem látszik a lábnyom, akkor egy nagyobb antennával esetleg látszani fog-e, vagy erősítővel, vagy egyáltalán mekkora tükör ("tányér") kell hozzá, hogy hibátlanul fogjam a HD adásokat is?
2011. jan. 12. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a kérdéshez fűzödik konkrétan de ha joltudom akor már a műholdak is digitális jelet sugároznak szoval ha egy kcisit is gyenge hibás a jel akkor már nemlessz adásod, nempedig szemcsés lenne...ha tudtad akor bocs
2011. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam, köszi. Egy olyasvalakinek a válaszára várnék, aki tényleg valamennyire otthon van a műholdakban, bemérésnél, szerelésnél, stb... De legalább már érkezett egy válasz :)
2011. jan. 12. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

A UPC valóban most állt át, de az Astráról a Thor-ra. Elvileg az előző év végéig fokozatosan le is vették a csatornákat. Nem tudom mi lett a vége, mert bennünket is ősszel állítottak át a Thor-ra.Egy próbára én azért kivinném a beltérit.

Nézd meg ezt a fórumot:

[link]

2011. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, boccs, én is Thort akartam írni, csak h.. voltam.
2011. jan. 19. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!