Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen psp-ét vegyek mindenfél...

Milyen psp-ét vegyek mindenféle képen ujj kellene? és azt nem tudom hogy megéri e flashelni mert drága a CD amire írni tudnék játékot annyi pénzért meg megveszem eredeti melyeket ajánljátok és hogy milyen típus meg minden hozzá tartozó infó

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Te biztos nem tudsz olyan "CD-t" szerezni, meg még írót is, ami PSP-be való (tehát UMD-t).


Amúgy meg memókártyára kell játékot rakni, szóval látom nem sokat értesz hozzá, de nem baj, csak akkor ne írj hülyeségeket.


Amúgy már csak 3000-et árulnak "ujjan", talán 2000-ret is találni néha, tehát ez a kettő közül kell választanod.


3000 annyival jobb, hogy szebb a képernyője (de +10 ezret nem ér meg), meg az akksija kicsit jobb.

Flashelni most már mindegyiket lehet, de 5.03-ig lenne az ideális, mert még arra sincs normális flash, de 6.20-hoz képest jobb.

2011. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor te melyet ajánlod akkor veszek egy memokártyát és ki flasheltetem akkor fogja vinni a játékokat?
2011. jan. 13. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen fogja, ha kiflasheled, és most sikerült már a legújabb psp-ket is feltörni, de az még elég kezdetleges állapotban van.


Ha veszel egy psp-t, aminek 5.03 fölött van az FW száma (FW az nagyjából az "operációs rendszer"-nek felel meg, mint pl. a Windows-nak van XP, Vista, 7, de a PSP-n számokkal jelölik, hogy 5.03, 6.20, stb) azt is meg lehet flashelni, de minden játékindítás előtt meg kell csinálnod

egy pár lépést, ami lehet, hogy egy idő után idegesítő lenned.

Ha te tudod előre, hogy ez téged zavarna, akkor olyan psp-t kell venned, aminek max. 5.03 az FW száma.

Viszont ez elég ritka, és csak ha bekapcsolod a psp-t akkor derítheted ki, ezt meg kevés helyen engedik.


De az, hogy 2000 vagy 3000 igazából tökmindegy, amelyiket olcsóbban tudod, vagy amelyik jobban tetszik flashelés szempontjából, azt válaszd.

2011. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor most ez zsákba macska basszus akkor ezt hogy milyen FW van rajta akkor ezt csak használtan tudom megvenni vevőtől hát nekem mondjuk mind1 wifi meg legyen flashelve a többit nem nagyon érdekel ja meg jól bírja az aksija
2011. jan. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!