Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jóféle RPG-t ajánlanátok PS3-ra?

Jóféle RPG-t ajánlanátok PS3-ra?

Figyelt kérdés

Gépre a Gothic 1-2 nagyon tetszett, PS3-on meg a Fallout 3 is bejött.

Ehhez hasonló, vagy kicsit sem hasonló, de jó RPG-k érdekelnének még.

Mass Effect 2-nek csak demójával játszottam 10 percet, de az nem tetszett.


Ezeket már ismerem:

- Elder Scrolls IV

- Dragon Age

- Demon's Soul


2011. jan. 14. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


tessék

2011. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, de ilyenből már 3-am is van (2-t elvettek a parlament bejáratánál).
2011. jan. 14. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat a legjobbak mar megvannak (Demon's Souls) szoval mast nem tudok ajanlani. Mass Effect 2 mondjuk nekem bejott.


Te vagy az elso magyar ember aki hallott a Demon's Soulsrol a tapasztalatom szerint. Egy aldas!

2011. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fallout 3
2011. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Demon's Soul tényleg nem a legismertebb játék magyaroknál, de playstationcommunity.hu -n a fórumban 7136 hozzászólás érkezett már hozzá :D

Míg Black Ops-hoz, Heavy Rain-hez, RDR-hez 4000 sem, pedig ezek most talán a leghíresebb játékok.


Amúgy akkor lehet inkább PC-n kéne erőltetnem ezt az RPG-s vonalat, mert konzolra nem olyan nagy a kínálat.

2011. jan. 14. 19:33
 6/7 anonim válasza:
Nekem a God of War Trilogy jon be, de inkabb erre azt mondjak, hogy Hack and Slash jatek. De RPG-nek is mondjak paran. Durva, de kellemes idotoltes. Az 1. es 2. reszt PS2 -on jatszottam vegig, a 3. -al nem volt szerencsem meg jatszani, de azt mondogatjak, jobb, mint az elozo 2.
2011. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Előző:

GOW3 nagyon jó játék, jobb, mint az első 2, de aki arra azt mondja, hogy RPG, az enyhén gondban van az RPG jelentésével.

Az hack'n'slash, arra nem lehet azt mondani, hogy RPG, teljesen más a kettő.

2011. jan. 15. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!