Sunshinezsu kérdése:

HDMI-n keresztül a tv-n először volt hang, most nincs. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung LE32B530P7W LCD tv-m illetve egy PC Gigabyte MA785G-UD3H alaplappal, melyre Ati HD4200 van integrálva.A kettőt összeszeretném kötni, HDMI kábellel. Vettem is egyet. Összekötöttem. Minden tökéletesen működött, a kép is és a hang is. Majd nem egyszer úgy döntött, hogy a kép jó továbbra is de hang a tv-n nincs. Előszörre sem állítottam semmit, csak kihúztam a sz.gép hangfal jack-jét a gépből és automatikusan a tv-ről szóltak a filmek. Most viszont kérne valami összeköttetést. Mi lehet ez?

Az op. rendszerem Win 7.


2011. jan. 15. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

1. azóta újratelepítetted a gépet, és a hdmi drivereket nem tetted fel.

2. a windowsban elállítódtak a hangeszközök.

3. válts hangkimenetet a videólejátszódban

2011. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Újra telepítés nem volt. A hangeszközöket igazából nem tudom hol kell állítani. Mert hallottam valami olyat, hogy át kell állítani ha ilyen felmerül, hogy a vga-n keresztül küldje a hangot, csak azt már nem írták le, hogy hol kell állítani. A HDMI drivereket megnézem.
2011. jan. 16. 09:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Thx, megoldódott :) Át kellett állítani csak hogy hova küldje a hangot :)
2011. jan. 16. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!