Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs hang amikor...

Miért nincs hang amikor összekőtöm a tvt a Pcvel HDMI-n keresztül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a kérdésem a kővetkező: összekötőtem a tv-m (Lg32LH2000) a pc-mel videókártyán keresztül HDmi-n a kép tökéletes de hang nincs! Ha tudjátok a megoldást kérlek segítsetek. A válaszokat előre is köszi
2010. nov. 2. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az alapértelmezett hang(leképező) eszközt tedd át a HDMI hangeszközre. (Vezérlőpult, Hang...).
2010. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi át van de ígx sincs Hang!!! egyéb ötlet???
2010. nov. 2. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen TV-vel használom a laptopot HDMI kábellel. A jobb alsó saroban található "Keverőn" keresztül állítottam be, hogy legyen hang a tv-n. Próbáld meg ott te is.
2010. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
talán mert a videokártyából nem jön ki hang csak kép...
2010. nov. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Àt van àlitva a hang azt mutatja hogy szól de hang nincs
2010. nov. 4. 10:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Valami program nincs esetleg???
2010. nov. 4. 10:03
 7/11 Hülyeválasz ***** válasza:

Győződj meg róla, hogy a videokártya össze van-e kötve a hangkártyával (akár az alaplapival), mivel a videokártya nem közvetít hangot. Ha nincs, akkor a videokártyához kapott doksiban megtalálod hogy mit és mivel kell összekötni (természetesen az hangkártya digitális kimenetével).

Ha össze van kötve, akkor győződj meg a helyes csatlakozásról (nekem ezért nem szólt). Ezen kívül, ha W7 az oprendszered, annak az ostoba drivere (legalábbis Realtek HD Audio Manager) nem tud egyszerre két kimenetet vezérelni, ezért ott választásra kényszerül az ember, vagy ez szól - vagy az (XP-n nem volt gondom vele).

2010. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jenci ***** válasza:
Viszont lenni kell a videokártyának is HDMI Audio Drivere.Ezt külön kell letölteni a gyártó honlapjáról.Ezzel a videokártya fogja adni a hangot.
2010. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nem mind1 h milyen vidókarid van, ha Geforce szívtad, mert kell hozzá egy Spdif kábel, amivel a videókaridat össze kell kötnöd az alaplappal vagy ha van hangkártyád arra kell kötnöd, és azon keresztül megy át a hang. Ha Ati videó karid ott alapból átmegy nem kell hozzá külön kábel ezért is szerertjük az ati kártyát egyrészt ( legalábbis én )


Ha megnyugtató én nekem se sikerült még anno átvinnem a hangot mikor még Geforcom volt, hiába volt az spdif kábeles próbálkozásom. Ezért fogtam egy régi hangszórót, és kerestem egy hosszú kábelt és csináltam belkőle egy 10m hosszú kábeles számítógéphangszorót, kifúrtam a falat és már mehet is másik szobában a mozi :D

2014. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!