Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kábel tv + telefon + internet...

Kábel tv + telefon + internet együtt - tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék egy olyan "csomagot", ami tartalmazza az internet, a vezetékes telefon és a kábel tv árát. Régebben láttam, hogy ezt a T-home elég sokat reklámozta és valami 6000-7000 forint volt az ára havonta. Fontos lenne, mert most Externet internetem van és a havi díja csak annak már 5200 forint, mellé a telefon még 3500-4000 (ha senkit nem hívunk, akkor) és még mellé a kábel tv. Nagyon nem éri meg így külön-külön. Valakinek van már tapasztalata erről a csomagról? Bennem pl olyan kérdések vannak, hogy ezt hogy valósítják meg? Megrendelem a csomagot és valakit kiküldenek, aki "összebütyköli" a dolgot? Vagy pl. ha internetezek, az nem zavarja be a tv-t egy ilyen csomagnál? Illetve nem tudom, hogy számít-e a tv. Régi, nem LCD tévénk van. Meg egyáltalán.. itt jó helyen nézem egyáltalán ezt a tv+telefon+internet együtt csomagot vagy ez az ár csak az interneté? Ha nem jó helyen nézem, valaki tudna segíteni..?


[link]


2011. jan. 16. 10:40
 1/3 anonim válasza:
NÉZD MEG A T-HOME.HU OLDALT, ÉS OTT MEGTALÁLSZ MINDENT.JAVASLOM A TRIPLA CSALÁDI CSOMAGOT
2011. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg javaslom az UPC-t, a T nekem nagyon gagyi volt...
2011. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jan. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!