Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a T-home -ról (tv + internet + telefon)?

Figyelt kérdés
Mennyibekerül havonta ez a három? Milyen és mennyi csatornákat adnak hozzá?? Tudtok adni pontos linket mert a hivatalos oldin nem találom....
2010. febr. 8. 17:50
 1/10 anonim válasza:
Linket nem tudok,nem jön be. De nekem t-home van a 3 együtt 8400ft 53 csatorna, sokszor van, hogy lefagy, kimaradozik a kép és a hang a tv-n.
2010. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Internet:

Lassú és drága.


Többi meg elmegy és drága.

2010. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! A net mennyire lassú?
2010. febr. 8. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak pozitív tapasztalatok

A net nekem jó gyors

2010. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Attól függ milyen gyorsaságú netre fizetsz elő!
2010. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Innen keresgélhetsz neked megfelelő csomagot. Nekem internetes telefon, IPTV és 5 MB-os korlátlan netem van. Elégedett vagyok mindegyikkel. Net még csak egyszer nem volt, amikor országosan sem. Tv- azt hiszem 53 csatorna. Nagyon ritkán akad meg az adás.Mindez 9 000 ft .A telefont nem nagyon használom. Inkább engem hívnak.

2010. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:55


Mármint lassú a net, de ha nem szoktál le/feltölteni (bár letöltés az viszonylag gyors) akkor jó lesz akármelyik.

2010. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
TV-be meg ugyanazok a szarok mennek, bármire is fizetsz elő, és általában a tv-k nem szoktak elmenni.
2010. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen van 7600 Ft havonta 52 csatornával. Amugy az internet én tapasztalatom szerint gyors, 630kb/s - el tudok lefele tölteni, na de a feltöltés már kicsit bonyolult... :D
2010. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak az igazat ird5dik honapja fizetetnek a t-homenál favoritextradijcsomag+országosnonstop opció+kábeltelefonfavorit+olyanok vannak a számlán amik a 2-3évig fizetet számláidon nem szerepeltek.becsapják az embereket már ez nem az első esetük
2011. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!