Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fenytechnika: Optikas Fenyeffe...

Fenytechnika: Optikas Fenyeffektek csatlakoztatasa, hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés
MI a legkonnyebb utja annak, hogy csatlakoztatni tudjak korulbelul 8-10 darab Chauver optikas fenyeffektet? Osszesen kb. 30-40 csatorna lenne, ahogy osszeszamoltam. Olyasmi megoldas kene, hogy ezen effektek sebesseget tudjam allitani, vagy eppen zenere "tancoljanak".
2011. jan. 18. 05:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Manapság kína ebben is élretör. Olyan olcsón vannak ezek a sima optikás (esetleg LED-es)fényefektek, , hogy nem éri meg házi átalakításuk, fejlesztésük. Olcsón van már olyan ami DMX-en kommunikál , vagy megy magától zenére. DMX-el meg a pultról tudsz egyszerre nagyon sokat vezérelni!
2011. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es sima 3 pines XLR kabel is jo a vezerlo es az effektlampa koze? Mert tobbnyire csak 3 pines bemeneteket es kimeneteket talalok a lampakon... vagy megis milyen kabellel lehet ezt elkovetni? Kell kulon Dimmer Switch a vezerlo melle?
2011. jan. 18. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbön valóban 3as XLR van, tehát sima szimetrikus mikrofon kábeles XLR csatis cucc is tökéletes, bár nem azonos a bekötés, de mivel mindkét oldalon ugyanúgy van, nincs vele gond. Van 5ös XLR csatis is de azt régebbi SGM fényeken használták. Dimmerelés simán egyik csatorna lesz csak a vezérlőn majd, persze ha a lámpa is tudja. Hisz nem mind használja ki a lámpánként 16csatornát. De be kel címezni őket , hogy jól működjenek.
2011. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoval ez is olyan, hogy vezethetem egyik lampa kimenetebol a masik bemenetebe az XLR -t?
2011. jan. 18. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy kell! És 16al arréb címezni a következőt
2011. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahol van leiras errol az arrebcimezes dologrol mert ezt nem ertem.
2011. jan. 18. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos van vhol(google),de ez egy szakma. DMX címzés pl: első lámpa 001, második az 017 stb
2011. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat szerintem keresek egy szakertot, aki bekot nekem egy nagycsomo lampat, hogy rendesen mukodjon, ha eljon az ideje ennek. Mindenesetre koszonom a valaszod. (Lehet egyenlore hagyom az egeszet zenere mozgora)
2011. jan. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!