Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation 2-es gépre telepit...

PlayStation 2-es gépre telepiteni kell a játékot, vagy szimplán lemezről indul? SoftMod-ot hogy csináljak nem chippelt gépen? És egy ps2-es dvd-n lehet több játék ha ráfér vagy csak egy lehet?

Figyelt kérdés
Most szereztem egy PS2 39004 konzolt de még soha nem használtam ilyet. Azt tudom hogy nem érdemes chippelni mert lehet hogy annyi lesz neki, ezért SoftMod-olni kellene de ahhoz kellene egy chippelt gép ami ugyebár nekem nincs. Nem tudom hol csináltathatnám meg --- A másik, hogy egy ilyen gépbe különleges HDD való, vagy egy sima pc-s? És ezen is lehet tárolni a játékokat? Ja, és uccsó kérdés... Linux ubuntu 9.10-es op rendszeren futnak a kiiráshoz szükséges progik a Wine-ban?
2011. jan. 18. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hogy a cihppelés elrontja!

Én alapból újonnan chipele vettem és 3 éve megvan!Ugyan úgy a barátomnak is!És ilyen géphez már nem lehet HDD-t rakni!

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ja a chippeléstől nem romlik el . Nekem is megvan vagy 5 éve és semmi baja!!
2011. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy elromolhat-e chippeltetésnél, de biztos rizikósabb felnyitogatni mint egy pár megás progit feltenni egy kártyára de nem is ez volt a kérdés.

Az első válaszolónak: Ha nem lehet hdd-t rakni bele, akkor szerinted mire való az expansion bay a gép hátulján? :) biztos nem disznek. De már megtudtam hogy sima HDD kell bele csak kell hozzé egy 20 ezer forintod network adapter. :/

2011. jan. 20. 18:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a soft mod progi is szétcseszheti szoftveresen a gépet!

És szakértővel kell megcsináltatni a chipelést és jó lesz!

2011. jan. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy minek akarsz rákötni HDD-t annyira fölösleges ha jól tudom egy Final Fantasy játék használja ki csak ha van!
2011. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt, mert ha hdd-re másolom a játékokat akkor kimélem az olvasofejet. Másrészt a merevlemez gyorsabban tölt és harmadrészt több is fér rá mint egy dvd-re és nem kell belőle 10-20 darab hanem szimplán rámásolok mindent egy lemezre.
2011. jan. 22. 17:59
 7/13 A kérdező kommentje:

A másik válaszolónak: Egy program sem képes kárositani a hardvert, kivéve pl egy virus ami túlhajtja a cpu-t vagy leállitja a hűtést. De ha elkezdesz hegesztgetni egy vékony lapra amin nyomtatott áramkör van, az kicsit kártékonyabb lehet és hallottam olyat hogy valakinek a szerviz tette tönkre a gépét. Ha a programmal baj lenne, könnyű letörölni egy gombnyomással.

De mégegyszer hangsúlyozom, NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! Nem akarok vitázni senkivel, azt hogy softmodot használok, előre el volt döntve

2011. jan. 22. 18:05
 8/13 anonim válasza:

Figyu az összes hozzászólás hülyeség ne hallgass rájuk


1. a softmodnak nincs párja,nem b@ssza szét az olvasófejed ez egy kis 3.7mb-os progi és ki tudod törölni ha el akarod adni később

2.lemezről olvas játékot a ps2,DE ha mindenáron hdd-ről akarsz játszani akkor ahhoz venned kell egy vastag(fat)ps2őt,ehhez kell venni egy átalakító bisz-baszt nem tudom ár a nevét de 10eFt alatt nem uszod meg,ha így akarod akkor rossz olvasófejes vastag ps2-őt vegyél mert az olvasófejre nem lesz szükséged,játszhatsz pendrivéről is.

3 csak másik MÁR softmodos ps2-ről lehet átrakni a progit a te kártyádra


Amúgy ha énrám hallgatsz ne csináld ezt a hdd-ést,mert szar,bonyolult és a játékok60% lesz kompatibilis


VEGYÉL SOFTMODOS PS2 SLIM-et ettől nincs jobb és ha érdekel adok egy email címet ahol 350ft/db áron kapsz játékot ettől nincs jobb és olcsóbb megoldás ps2-re


-steky-

2011. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

xD! Ha értene is hozzá!

Jó oké énis SoftModot használok, de csak azért mert még a régi fat gépen van, és nem éri meg, hogy 10e ft-t adjak ki csippelésre, mivel nemtudom, hogy milyen állapotú az olvasófej, és rohadt nehéz beszerezni hozzá. A lényeg, neked is fat géped van, arra tényleg jó a SoftMod, de nem azért, mert nem vágja tönkre a fejet, hanem azért, mert lehet, hogy pár hónap és tönkre is megy (az olvasófej). A chippelés tényleg lehet veszélyes, de csak akkor, ha amatőr szereli be, aki nincs tisztában az olvasőfej védelemmel. A Régebbi, fat gépek, főleg az scph 5000x széria képes túlpörögni, és kiég a lézer. Ha csippes ps-t veszel onnan tudod, hogy fejvédelmes, hogy ps1 játékokat is képes olvasni. Ha ilyet veszel semmivel sem veszélyesebb mint a SoftMod... sőt

Ami a játékot illeti, kész rablás pénzt kérni érte. Veszel egy 100 db-os Maxel DVD-R csomagot, (kb. 41ft/db) nem drága, letöltöd a játékot (azt mondják a piratebay a legjobb), megpatcheled az ESRpatcher progival, majd IMGBurn-nel 4x-es sebességgel kiírod. És már játszhatsz is.

2011. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
xD!Látom te értesz a ps-hez........
2011. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!