Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation 2-es gépre telepit...

PlayStation 2-es gépre telepiteni kell a játékot, vagy szimplán lemezről indul? SoftMod-ot hogy csináljak nem chippelt gépen? És egy ps2-es dvd-n lehet több játék ha ráfér vagy csak egy lehet?

Figyelt kérdés
Most szereztem egy PS2 39004 konzolt de még soha nem használtam ilyet. Azt tudom hogy nem érdemes chippelni mert lehet hogy annyi lesz neki, ezért SoftMod-olni kellene de ahhoz kellene egy chippelt gép ami ugyebár nekem nincs. Nem tudom hol csináltathatnám meg --- A másik, hogy egy ilyen gépbe különleges HDD való, vagy egy sima pc-s? És ezen is lehet tárolni a játékokat? Ja, és uccsó kérdés... Linux ubuntu 9.10-es op rendszeren futnak a kiiráshoz szükséges progik a Wine-ban?
2011. jan. 18. 16:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

ne halgass rájuk méghogy asoftmod szétbassza agépet?

nekem soft mod van a ps2ö na figyelj lehet úgy is hogy másik ps2ről softmodolt ról átelepited a tiedre.

DE! ha nincs ilyen haverod akkor magadnak kell csinálni a lényeg hogy

szét kell szedned a ps2-det 1-2 szenzort lekell tapasztani hogy a softmod sikerüljön hogy megtudd zavarni a ps2-őt de részeletesebben itt találsz rá

de csak akkor ha van1kis angol tudásod!

[link]

remélem segitettem a hdd-hez nem nagyon értek de nekem is volt vastag fat ps-em és oda téleg hdd-t kell rakni bár én nem tudtam hogy kell

szval ha segitettem valamennyit akkor nyugodan rá mehetsz arra a

felfele mutató kézre!! :DD

2013. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

linux na azoka aprogik igen ugyanúgy természetesen fztnak

és ha érdekel akor alinux jó internetezni D: és a hdd ről természetesen be olvass a játékokat

ja még valami ha ki akarsz irni játékot akkor az imgburnt ajánlom

de milyen a tv-d?ha pal?akkor ezt szedd le ntsc2pal converter progi

ha ntsc akkor ntsc be szedd le ajátékokat

és persze előbb convertálás

aztán emg ezt szedd le emgkell nyitnod patchelni a játékot ESR disc Patcher!! :DD

2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=BkIGXXPPHvs

ez remélem segit ja és még valami nézd meg hogy a te tipusú ps2-d benne van a freemcbott home oldalon lévő listában az x az bármilyen számot jelöl szval ha nincs ott a melyikel a tied kezdődik akkor azt beszoptad és csak csippelni lehet!!

itt van hogyan használd asoftmodot free mcboot

http://www.youtube.com/watch?v=B83wsM6MY0U

2013. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!