Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » NSE URC22B-6A nevezetű univerz...

NSE URC22B-6A nevezetű univerzális távirányítót hogy lehet beprogramozni?

Figyelt kérdés
Samsung tv-t szeretnék beállítani, de mivel eredetileg nem az enyém volt így nincs hozzá se "kódlapom", se használati utasításom.
2009. febr. 2. 22:57
 1/6 anonim válasza:
Január 22-én éjfél körül tettem fel hasonló kérdést, és remek válaszokat kaptam. Hidd el, nincs jobb megoldás!
2009. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó,de ott csak a Funai tv-hez voltak kódok. Nekem Samsung van. Más a kód, tehát a válasz nekem nem jó amit te kaptál..
2009. febr. 4. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előttem az eredeti táblázat:SAMSUNG TV/TXT

026,033,043,159,160,170,175,212,215,702,703,716

Sok sikert!

2009. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! De sajnos így sem sikerült megcsinálni, lehet valami gond van a távirányítóval :( Azért köszönöm!
2009. febr. 5. 15:33
 5/6 anonim válasza:
Nekem más típusú "pót" távirányító gondjaim vannak, ezekkel a kódszámokkal még nem próbáltam. Köszönöm! Én nem a kérdező vagyok.
2009. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hortobagyi válasza:
100%

02-05 13:01 '100%-os választ adott.


Talán a beállítási sorrend betartása, segíthetne.

Samsung kódok: 026,033,043,159,160,170,175,212,215,702,703,716


Röviden:

A programozás egész ideje alatt a TV felé kell fordítani a távirányítót.

SET-TV jeleket egyszerre lenyomja.

Beírja, egy kiválasztott 3 jegyű SAMSUNG kódot.

Lehet adást választani


Alaposabban:

1/ Kapcsolja be a táv irányítani kívánt eszközt, ha ez egy videó, akkor kazettának kell lennie benne.

2/ Nyomja meg a /SET/ gombot és a készülékválasztó gombok valamelyikét, pl /VCR/ egyszerre. Ekkor a LED folyamatosan világít.

3/ Ezután engedje fel a gombokat.

4/ Nyomja meg megint a /SET/ gombot és engedje el. Most a távszabályzó belép keresési üzemmódba, eközben a LED villogni fog

5/ A távszabályzót irányítsa a készülék felé, majd nyomja meg a /POWER/ gombot.

Ha ez egy VCR, vagy AUX, használhatja a PLAY gombot is. Annyiszor kell megnyomni a /POWER/ gombot, amíg a készülék bekapcsolódik.

6/ Ha a távszabályzó bekapcsolta a készüléket, ellenőrizze, hogy működik e a távszabályzón a legtöbb gomb. Ha igen, akkor nyomja meg a készülékválasztó gombot, pl. /VCR/.

A helyes kód tárolódott, a LED elalszik.

7/ Ha nem helyes a távirányító működése (nem a készülékhez való kódot használja), ismételje meg a programozást az 5. ponttól

8/ Néhány készülék lassan reagál a /POWER/ jelzésre. A keresésénél használhatja a /SET/ gombot, hogy váltson az előre-hátrakeresések között. Így gyorsabban megtalálhatja a keresett kódot.

Megjegyzés:

a keresési módban a /POWER/ gombon kívül mindem más gomb normálisan működik, így kipróbálhatja az összes többi gombot is ebben az üzemmódban.

Ha 30 másodpercig nem nyom le gombot, a keresési üzemmódból kilép.



Kérem, hogy a válasz hasznosságával kapcsolatos %-os kiértékelést, szakember végezze!

2009. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!