Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » RCA kábelt szeretnék készíteni...

RCA kábelt szeretnék készíteni, illetve fonni. Milyen kábelből kellene csinálnom, hogy a legjobb minőséget érjem el?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen csatlakozókat néztem ki, szerintem elég jó minőségűek.

Milyen kábel lenne a megfelelő? Rézezüst, esetleg valami oxigénmentes? Tudna valaki fonásokat linkelni?


2011. jan. 23. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges házilag jelkábelt készíteni, mivel a profi kábelek is elérhető árúak : [link] 1850Ft, nem drága , mégis jó minőségű, nem lesz kontaktos, és bírja a strapát. Aki ennél drágább kábelt vesz az vagy gazdag sznob és nem ért hozzá, vagy abszolut hallása van,mert különben nem lesz különbség az ennél drágább kábelnél sem. Természetesen nem azt mondom, hogy egy 100ft-os hama kábel is jó, mert az nem, hisz az megtörtik, felszedi a zajt, és kontktos lesz a csaitja.
2011. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól olvastam? Aszimetrikus kábelt fonni?
2011. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!