Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik videó konvertáló adja...

Melyik videó konvertáló adja a legjobb minőséget?

Figyelt kérdés

Eddig a Winavi-t és a VSO-t próbáltam, a Cyberlink Powerdirector pedig egy kicsit magas nekem..:S

Van valami javaslatotok?


2011. máj. 13. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez beállítástól függ, nem a konvertálótól. És persze hogy mibe tömörítesz.
2011. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én aviból DVD-be szeretnék, csak ezek mind morzsásra és sötétebbre konvertálják.

A beállításoknál ezeket csináltam:

-legkisebb sebességgel csinálja

-legjobb minőségű legyen,

-ne legyen menü

Nem értek annyira az ilyen bitrátákhoz..:S

2011. máj. 13. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Aviból dvdbe ne várj csodát. Viszont van erre egy tökéletes program, a neve ConvertXtodvd. Nem kell szinte semmit se beállítani, és nem fogsz csalódni.
2011. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen :D , az a VSO ConvertXtoDVD, az megvan, de valahogy nem az igazi...
2011. máj. 13. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
ffmpeg
2011. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az avi eleve gyengébb minőségű, és emiatt lesz ugyan olyan a dvd is?
2011. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én mindig BrRip-ből szoktam kovertálni és egy 1,5 gb-s filmből csinál 4 gb-osat, de a minősége az szemcsés lesz és ,,életlenebb".
2011. máj. 13. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a beállítással a ConvertX a legjobb, a forrással van valami gond. Kipróbálhatod a DVDFlick-et még, lassan de szépen konvertál az is, de lehet jobban járnál másik rippel...
2011. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 alfonz64 ***** válasza:

Idézet:

"Én aviból DVD-be szeretnék"

"Hát én mindig BrRip-ből szoktam kovertálni és egy 1,5 gb-s filmből csinál 4 gb-osat, de a minősége az szemcsés lesz és ,,életlenebb"."


Válasz:

Azért lesz szemcsés és életlenebb mert konvertálásnál megváltoztatja a felbontást. Mindegy hogy Brip nem lesz jobb a minőség. Vagy keres igazán jó minőséget pl teles blurey lemez nem Bripet. A megoldás keress minél közelebbi felbontást a dvd szabványos felbontásához, mert a kódolok összenyomorítják a képet (nagyból kicsit) ezt úgy érik el hogy egy fügvénnyel kihagynak pár pixelt (szemcsés)és rátolnak egy homályosítást hogy ne látszódjon.(életlenebb) Talán jobb minőséget érhetsz el ha virtuladubal előbb csak resizing (összenyomoritod szabványos dvd re) full processing mod majd egy fizetős mpeg2 codekkel konvertálod azt mondják a legjobb a CCE Cinemacraft Encoder 2.67.00.23(vagy a corel video studionak saját mpeg2 kodekje van) és ezt az mpeget meg behuzod valami dvd menűszerkesztőbe menű nélkül. pl a TMPGENC_DVD_AUTHOR.

2012. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!